Karamandan.com

Karamandan.com

05 Ağustos 2020 Çarşamba
Yaşanılan mekana değer katan tente modelleri
Günümüzde cafe restoran gibi işletmelerin vazgeçilmez konforu haline gelen tente, İngilizceden çevrilmiş olup güneşlik yada ikinci kat kaplama anlamlarına gelmektedir.
Kategori : Ekonomi
05 Temmuz 2020 14:05
 
Yaşanılan mekana değer katan tente modelleri

Günümüzde cafe restoran gibi işletmelerin vazgeçilmez konforu haline gelen tente, İngilizceden çevrilmiş olup güneşlik yada ikinci kat kaplama anlamlarına gelmektedir.  Tarihi çok eskilere dayanan ve ilk çıktığı zamanlarda güneşlik olarak kullanılan tenteler yine hava şartlarına karşı korunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Binaların dış tarafına tutturulan ikinci kaplama da olabilen tenteler, güneşten ve dış etkenlerden koruma amacıyla yapılmaktadır. Pamuk yada polyester iplikten bez olarak üretilen tenteler aynı zamanda brandadan, demirden, alüminyumdan hatta çelikten de üretilebilmektedir. Buradaki tercih müşteriye ait olup üretimler işletmelerin taleplerine göre yapılmaktadır.  

Sektörün global oyuncularından olan ve 2005 yılında kurulan trendtente, ürettiği tente modelleri ile çok sayıda mekana huzur  getirerek konforun ve kalitenin yeni adresi konumuna gelmiştir. Üniversite, cafe, restoran gibi çok sayıda işletmenin tente ihtiyacını karşılayan ve yüzlerce referansa imza atan üretici firma yurt içinde ve yurtdışında verdiği kaliteli hizmetleriyle sektörün aktif oyuncuları arasında ilk sıralarda gelmektedir.   

Gelişen teknoloji ve artan talepler nedeniyle üretimini çeşitlendiren ve kategorilere ayıran üretici firma, kullanım alanı bakımında ev tipi tente ve endüstriyel tip tente olarak iki kategoride üretim yapmaktadır.  Yine firma talebe göre aç kapa tavan olan kumandalı olarak yada manuel olarak üretim yapmakta işletmelerin hizmetine sunmaktadır. Otomatik tente konusunda uzman ekibiyle hizmet veren firma aynı zamanda dükkan önleri için sabit tente hizmeti de vermektedir.

Tente ihtiyacı olan ve mekanlarının,  dekore edilerek konforlu ve keyifle vakit geçirilen yerler arasında olmasını isteyen işletme sahipleri trendtente ile iletişime geçerek teklif alabilirler hatta ücretsiz keşif isteyebilirler. Tente fiyatları, kullanılan malzemenin durumuna ve modeline göre belirlendiğinden keşif öncesi verilemeyebilir. Üretici firma ile iletişime geçilmesi durumunda gelecek olan uzman ekibin yapacağı keşfin ardından uygun fiyatlar çıkarılarak müşterilerin onayına sunulmaktadır.

 

 

 

Okunma : 556
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da bir köy karantinaya alındı
04 Ağustos 2020 Okunma: 14850 Gündem
Yangın çıkan iş yerinde büyük çapta maddi hasar oluştu
03 Ağustos 2020 Okunma: 9514 Asayiş
Karaman'daki koronavirüs vaka sayısı Bakanlığın raporuna yansıdı
04 Ağustos 2020 Okunma: 8497 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın