Karamandan.com

Karamandan.com

23 Eylül 2020 Çarşamba
Stor perde ile evinizin havası değişecek
Perdeler hiç şüphesiz ki yüzyıllardır ev modasının vazgeçilmez bir parçası.
Kategori : Ekonomi
15 Haziran 2016 19:39
 
Stor perde ile evinizin havası değişecek

Perdeler hiç şüphesiz ki yüzyıllardır ev modasının vazgeçilmez bir parçası. Eskiden perdelerin dantellerle, el işleri ile süslendiğini hatırlarız. Sadece buna bakarak bile kadınların perdelerine ne kadar hassas yaklaştığını anlayabiliyoruz. Perdeler, kadınların bu hassasiyeti sayesinde adeta evin bir süsü oluyorlar.

Eskiden bu yana evlerde kullanılan güneşlik, tül perde ve fon perde üçlüsü yerini zamanla stor perdelere bırakmaya başladı. Pek çok kişi stor perdelerin ofislerde sıklıkla kullanılması sebebiyle evlere pek uygun bulmuyorlardı, üreticiler sürekli olarak stor perde üzerinde çalışarak evlere uygun hale getirmeye çalışıyorlar. Bu çaba her geçen gün büyüyor ve ortaya harika tasarımlar çıkmaya başlıyor. Zebra storlar, renkli, çiçekli ve özel tasarım kumaşlardan yapılmış olan stor perdeler evlerin baş tacı haline geliyorlar. Mobilyalarınızla rahatlıkla uyum sağlayabilen, dilediğiniz kumaştan üretilebilen, diğer perde çeşitleri gibi tek düze olmayan stor perdeler duruşları ve tarzları ile adeta evinizde yeni bir hava yaratıyor.

Evin havası aksesuarları ile anında değişebiliyor. Evin aksesuarı niteliğindeki stor perdeler ile evinizin havasını bir dokunuşla değiştirmeniz mümkün. Stor perdelerin bu muhteşem özellikleri, kolay kullanılması, çabuk temizlenmesi, sürekli ütü, leke çıkarıcı gibi ekstra çaba istememeleri hiç şüphesiz ki aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlıyor. Perdelerle geçirdiğimiz uzun saatleri, leke çıkarma, suya basma, ütüleme gibi işleri düşündüğümüz zaman stor perde pek çok işi en aza indirgiyor ve bu sayede kolaylık sağlıyor. Kadınların en çok ilgisini çeken özelliği de bu yönüdür.

Eğer perdelerinizde değişiklik yapma kararı aldıysanız stor perdelere mutlaka göz gezdirmelisiniz. Stor perdelerin zerafeti, kullanım kolaylığı, evinizde yaratacağı yeni ve hoş havayı göz ardı etmemelisiniz. Üstelik şimdi stor perdeler oldukça uygun fiyatlarla pek çok online esatış sitesinde! İndirimli ürünler, kaliteli kumaşlar, taksitli alışveriş imkanları, eve kadar teslimat ve satış sonrası destek imkanları ile pek çok perde mağazasında karşınıza çıkmayacak imkanlarla stor perde alışverişi yapabilir ve evinize hakkı olan güzelliği getirebilirsiniz. Unutmayın ki perdeler evinizin olmazsa olmaz ve şık bir detayıdır. http://www.enmodaperde.com/43_stor-perde.html

Okunma : 1943
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimizin hakkı için Rekabet Kurumu’na başvurduk
22 Eylül 2020 Okunma: 14841 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 12882 Gündem
Karaman'ın 1 yıllık şirket ve işletme bilançosu
22 Eylül 2020 Okunma: 9040 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın