Karamandan.com

Karamandan.com

17 Temmuz 2019 Çarşamba
Saray Holding "Elimizi taşın altına koyacağız"
Saray Holding "Enflasyonla mücadelede elimizi taşın altına koyacağız" açıklaması yaptı.
Kategori : Ekonomi
10 Ekim 2018 13:14
 
Saray Holding "Elimizi taşın altına koyacağız"

Saray Holding "Enflasyonla mücadelede elimizi taşın altına koyacağız" açıklaması yaptı.

"Enflasyonla mücadele sürecinde devletimiz ve ekonomi yönetiminin alacağı her türlü kararda  milli bir dayanışma içine girmeye, devletimizle birlikte topyekun bir duruş sergilemeye, güçlü bir biçimde destek vermeye devam edeceğiz ve elimizi taşın altına koyacağız." ifadelerinin bulunduğu açıklama Saray Holding resmi sosyal medya organlarından yapıldı.

Açıklama şu şekilde;

"Piyasalarda fiyat istikrarı ile ekonomik büyümenin gerçekleştirilmesi iktisat politikasının en temel amaçlarından birisini oluşturmaktadır.

Devlet, Ülke ve Millet olarak sanayici ve perakendeci, tüketici ile el ele Ekonomimizin sağlıklı olabilmesi, yatırım, üretim, ticaret ve tüketim ortamının düzgün işleyebilmesi için enflasyonu düşürmek zorundayız.

Alınmakta olan makroekonomik tedbirlerin yanısıra, iş dünyasının alacağı mikroekonomik tedbirlerin de tamamlayıcı olacağına inanıyoruz. Enflasyonla mücadele ekonomideki tüm ilgililerin katılımıyla başarıya ulaşacak bir mücadeledir.

57 yıldır ülke ekonomisine ve sanayisine istihdam ve yatırımları ile önemli katkılarda bulunan Saray Holding olarak bizler tüm kadrolarımız ile şirketlerimiz ve markalarımızla üretim ve işletmelerimizde tasarrufa önem vererek, verimliliği ön planda tutup, kaynaklarımızı yüksek verimle kullanıp enflasyonla mücadele sürecinde devletimiz ve ekonomi yönetiminin alacağı her türlü kararda  milli bir dayanışma içine girmeye, devletimizle birlikte topyekun bir duruş sergilemeye, güçlü bir biçimde destek vermeye devam edeceğiz ve elimizi taşın altına koyacağız.

Enflasyon da dahil olmak üzere her türlü ekonomik mücadelede devletimiz, ekonomi yönetimimiz, kamu otoriteleri, iş dünyası, kurum ve kuruluşların birlik olması ile Türkiye ekonomisinin gerçek potansiyeline ulaşacağına inancımız tamdır.

Saygılarımızla,

Saray Holding A.Ş."

Okunma : 3223
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 18760 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7262 Spor
Yatağa mahkum eşini terk eden kadına nafaka bağlandı
16 Temmuz 2019 Okunma: 6104 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın