Karamandan.com

Karamandan.com

28 Ocak 2020 Salı
Peşinat Ödemeden Ev Almak İsteyenlere Fırsat Çözümler
Ev alma hayali kuran insanların büyük kısmı kenarda peşin paralarının olmaması ya da bankalara bulaşmamak için sürekli bu hayallerini hep ertelerler.
Kategori : Ekonomi
14 Ocak 2020 09:29
 
Peşinat Ödemeden Ev Almak İsteyenlere Fırsat Çözümler

Ev alma hayali kuran insanların büyük kısmı kenarda peşin paralarının olmaması ya da bankalara bulaşmamak için sürekli bu hayallerini hep ertelerler. Aslında bankayla uğraşarak ev almak gerçekten ilerleyen dönemde insanları pişman etmektedir.

Bunun en büyük nedenleri arasında kredi faiz oranlarının son derece yüksek olması gelmektedir. Yani ortalama olarak 100.000 liralık konut kredisine 200.000 lira verilmektedir. Bu nedenle de insanlar kredi çekerek ev sahibi olmaya sıcak bakmıyorlar. Yani alacağınız evin iki katı ödemesini yaparak çok zor ödeme koşulları ile birlikte ev sahibi olmuş oluyorsunuz. Kendi evime çıkayım ödemesini yaparım diye düşünen insanların hemen hemen yarısı bir süre sonra pişman olabiliyor. Bu nedenle ev almak konusunda acele etmemek ve alternatif yollara bakmak gerekiyor.

Vakıfevim Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Yapıyor

Vakıfevim sistemi sayesinde insanlar peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorlar. Sistemde sadece isteyen kişiler peşinat verir ve böylelikle sisteme dahil olurlar. Ancak ben Aylık 1000 TL ödeme yapmak istiyorum diyen insanlar için de kapı her zaman açıktır.

Ödemek istediğiniz miktarı belirler ve aylık sabit olarak bunu ödersiniz ilerleyen dönemde elinize geçen ödemelerinizi devam ederseniz. Vakıfevim sistemine ile 20 ayda devam etseniz istediğiniz süre zarfında peşinat ödemesi yapabilir yada aylık taksitlerinizi sabit bir biçimde ödeyerek ev taksitini ödemeye başlayabilirsiniz. Vakıfevim sisteminde insanlar banka ile kredi ile faizlerle uğraşmazlar.

Bu nedenle de evin gerçek değerinde ödeme yapılır ve insanların daha rahat şekilde ev sahibi olması sağlanır. Herhangi bir banka ile anlaşması olmayan Vakıfevim sadece sizler gibi katılımcıların oluşturduğu büyük bir topluluktur. Yıl içerisinde binlerce insan bu süreçte ev sahibi olur ve kendi evlerine çıkarlar Vakıfevim sistemindeki ana amaç insanların kira öder gibi ev sahibi olmasını sağlamaktır. Sadece birkaç yıl içerisinde kendi evinize çıkarak ödemelerinize devam eder ve ardından tamamen kendi evinde sahip olmuş olursunuz. Tamamen sizlere hizmet eden orta halli ve dar gelir grubuna ait kişilerin mülk sahibi olması sağlanmaktadır.

https://www.vakifevim.com/pesinatsiz-ev-alma/

Okunma : 528
guney sigorta
seç
maboto
EKSPERTİZ
YARIŞMA
İSABET
MEVLANA YEMEK
Gündem haberleri
Karaman'dan Elazığ'a yardım tırı yola çıkıyor
25 Ocak 2020 Okunma: 23082 Gündem
Küçük kıza cinsel istismarda bulunun 4 şahıs tutuklandı
25 Ocak 2020 Okunma: 15358 Asayiş
Karaman'da Elektrikler Kesilecek
24 Ocak 2020 Okunma: 10971 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın