Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2019 Salı
Paykwik nasıl kullanılır ?
Paykwik kart kodu almak istediğiniz zaman, paykwik nasıl kullanılır sorusundan önce kendinize sormanız gereken ilk soru, istediğim sitede geçiyor mu olmalıdır.
Kategori : Ekonomi
23 Mart 2019 15:42
 
Paykwik nasıl kullanılır ?

Paykwik kart kodu almak istediğiniz zaman, paykwik nasıl kullanılır sorusundan önce kendinize sormanız gereken ilk soru, istediğim sitede geçiyor mu olmalıdır. Paykwik kart, şuan aktif olarak 40 bin site üzerinde geçiyor olsada, kullanmak istediğiniz siteyi önceden kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ödeme ekranında ya da para yatırma sayfasında paykwik ile ödeme yap seçeneği mevcut ise, o sitede paykwik kart kullanabilirsiniz.

Peki paykwik kart nasıl kullanılır ?

Paykwik kart kullanabilmek için öncesinde, 16 haneli koddan satın almanız gerekmektedir. Belirlenmiş tutarlardan herhangi birini alıp yükleme işlemine başlayabilirsiniz; Örneğin 15€’luk paykwik kart aldığınızı varsayalım. Bu işlem fiyatlardan seçip, bankaya ödeme yapmanız ile başlamaktadır. Bu iki adımı tamamladıktan sonra size mesajla paykwik kodunuz gönderilmektedir. Kart kodunuz size ulaştığı andan itibaren isterseniz hemen, isterseniz 1 sene içerisinde kullanabilirsiniz.

Paykwik nasıl kullanılır sorusunun son kısmı olan yükleme aşamasına geldiğimizde, aldığınız 15€ paykwik kartı yüklerken sitedeki üyeliğinize girmeniz gerekmektedir. Ardından para yatırma seçeneğinden paykwik şıkkını seçip başlayabilirsiniz. Tutar kısmına 15, diğer kısmına kart kodunuzu yazarak kartınızı yükleyip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfa üzerinden bilgileri girip onayladıktan sonra yüklediğiniz kartınızın tutarını bakiyenizden teyit edebilirsiniz.

Paykwik kodu

Kredi kartı bilgileri kullanmak yerine, daha güvenli bir şekilde ödeme yapmak için tercih etmeniz gereken en iyi ödeme aracı; Paykwik kodu.
Birden fazla avantajıyla ödemelerinizdeki alışkanlıkları kökten değiştirecek olan paykwik kart sistemi, öncelikli olarak size hem güvenlik hem de hız katmaktadır.

Resmi paykwik bayisinden satın alırsanız, tam bir sene kullanım süresi olan paykwik kodu, rastgele bulunamayacak üstün şifreleme özelliği sayesinde, siz hariç kimse tarafından kullanılamaz. Bu durum sadece size özel ve eşsiz bir ödeme deneyimi sunmaktadır.

Dünya üzerinde şuan 40 bin site üzerinde kullanılan paykwik kodu, satın almak istediğiniz zaman en fazla 5 dakikalık bir işlemle temin edebileceğiniz, size ulaştıktan sonra hemen kullanabileceğiniz bir sanal kart sistemidir. Her ne kadar paykwik kart deniyor olsa da aslında size 16 haneli bir şifre gönderiliyor ve o şifre ile ödeme yapabiliyorsunuz.

En güncel paykwik fiyatları için: https://www.paykwikcartal.com

Okunma : 778
Foto galeri
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 30538 Asayiş
Sağ kurtulan olmadı; 7 ölü
21 Temmuz 2019 Okunma: 18166 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 13931 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın