Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mart 2019 Pazartesi
Neden Xiaomi?
Bugün yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlara verdiğiniz parayla daha fazla özellikli 3 telefon alabilirsiniz.
Kategori : Ekonomi
04 Ocak 2019 13:53
 
Neden Xiaomi?

Bugün yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlara verdiğiniz parayla daha fazla özellikli 3 telefon alabilirsiniz.

Karaman'ın en bilinen elektronik ürün satıcısı Şahincell Xiaomi markalı telefonların çok reklam veren markalı cihazlara göre daha özellikli, daha dayanıklı ve çok daha ekonomik olduğunu iddia ediyor.

Akıllı telefonlar artık milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Çeşitli işlevleri ile bu cihazlar birçok marka tarafından üretiliyor. Fakat son yıllarda pahalı markaların tahtını sallayan yeni markalar da piyasaya çıkmaya başladı. Onlardan biri ise Xiaomi. 

Nereden Alırım?

Karaman'da Molla Fenari Caddesi PTT yanında ve Yunus Emre Caddesi Türkiye Finans yanında iki şubesi ile Xiaomi Karamnan bayiliği yapan Şahincell yetkilileri, Xiaomi özellikleri nelerdir? Hangi ülkenin markası? Fiyatı ne kadar? gibi merak edilen soruların cevaplarını verdi.

Şahincell cep telefonu satış uzmanı İhsan Burak Şahin Karamandan.com haber sitesine verdiği röportajda; Xiaomi Inc. Pekin merkezli dünyanın en büyük 3. akıllı telefon üreticisisi olduğunu söyledi.

İhsan Burak Şahin, Xiaomi, akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlıyor bunları geliştiriyor ve dünya çapında satışını yapıyor.

Şirketin kurucusu ve CEO'su Forbes'e göre Çin'in en zengin kişilerinden olan Lei Jun. International Data Corporation'ye göre, Xiaomi, Samsung ve Apple Inc.'i takiben dünyanın üçüncü büyük akıllı cep telefonu üreticisi oldu.

Neden Xiaomi derseniz; 

Biz de Karaman'da bu ürünleri satıyoruz ve kullanıcılardan sürekli olumlu geri dönüşler alıyoruz. Henüz bozulan bir cihaz olmadı.

Dayanıklılığı ve kaliteyi ön planda tutan Xiaomi, insanların aklındaki kalitesiz Çin malı imajını yıkıyor. Zaten birçok ünlü marka ürünlerinin büyük bir bölümünü Çin’de üretiyor. 

Xiaomi fiyatları nasıl?

Şu anda şubelerimizde 16 farklı Xiaomi ürünü satıyoruz. Bunlar, Mİ 6A, S2, Mİ A2 LİTE, A2, NOTE 5, NOTE 6 PRO, Mİ NOTE3, Mİ6, Mİ MİX2, Mİ8 LİTE, Mİ8.  İddia ettiğimiz gibi çok reklam veren bilinmiş markalara göre çok çok daha ekonomik fiyatlarla bu ürünleri satıyoruz. Detaylı fiyat bilgisi için Karamanlıları şubelerimize kahve içmeye bekliyoruz" dedi.


 

Okunma : 4874
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
tekin
maboto
Gündem haberleri
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 18657 Hava Durumu
Karamanlı Asker Şehit Oldu!
23 Mart 2019 Okunma: 16823 Asayiş
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7880 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın