Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mart 2019 Çarşamba
Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Marsel uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin ilk aşamasında yaptığı görüşmeler sonrası müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz ile müşterimizin nakliyesi yapılacak eşyayı incelemek üzere eşyanın alınacak adrese gelir.
Kategori : Ekonomi
10 Ağustos 2018 14:13
 
Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Marsel uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin ilk aşamasında yaptığı görüşmeler sonrası müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz ile müşterimizin nakliyesi yapılacak eşyayı incelemek üzere eşyanın alınacak adrese gelir. Eşyalarınızın çeşidi, sayısı, hassas eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar gibi eşyalarınızı yerinde niteliği tespit eder.Bu sayede eşyanın m3 miktarı, sigorta değeri ve fiyat belirlenir. Hassas ve taşınma sürecinde zarar görme ihtimali olan eşyalarınızın korunmasına yönelik ambalaj seçimi yapılır. Eşyalarınız için gerekli nakliye aracı, taşımacılıkta kullanılacak ambalaj malzemesinden tutun da eşyanın sevkıyatı gerçekleştirecek profesyonel ve deneyimli Marsel ekibindeki kişi sayısına kadar tüm ayrıntılarla değerlendirme yapılır. Yapılan ön görüşme neticede ekspertiz firmamıza sunulmak üzere raporunu tutar.

Marsel İnternational Movers, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli kadromuzla müşterilerimize güvenli ve yılların vermiş olduğu bir tecrübe ile nakliyat hizmeti verdirmekteyiz. Hizmetlerimiz başta Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesine zati eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.
Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda bir şirket olan Marsel Nakliyat her türlü güveni sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel risklere karşı genel eşya sigortasıyla güvence altına almaktadır ayrıca istenmeyen durumlara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Sigortanın ödemeyi yapmadığı ndurumlarda ise gerekli masraflar şirketimiz tarafınca karşılanır ve size hiçbir ek ödeme talep edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.Profesyonel tecrübeli elemanlarımız sayesinde senelerdir hizmetinizdeyiz.

Marsel sadece zati eşya taşımacılığının yanında 2008'den beri müşterilerine uluslararası araç taşımacılığı hizmeti sunmaktadır, her türlü donanıma ve imkana sahip olan firmamız aracınızı dünyanın neresinde olursa olsun her marka ve modelden aracınızı karadan ve denizden güvenli bir şekilde getirmektedir, tüm gümrük ve yasal işlemleri firmamız tarafından sizin adınıza gerçekleştirmektedir.

Okunma : 1326
tekin
maboto
guney sigorta
ak parti
Gündem haberleri
Otomobil beton bariyere çarptı: 2 ölü 1 yaralı
16 Mart 2019 Okunma: 15124 Asayiş
Talihsiz genç hayatını kaybetti
16 Mart 2019 Okunma: 14775 Asayiş
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10495 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın