Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mayıs 2019 Pazartesi
MÜSİAD BAŞKAN ADAYLARINI MİSAFİR ETTİ
MÜSİAD'ın aylık rutin toplantısında bu ay Karaman Belediye Başkan adaylarını misafir etti.
Kategori : Ekonomi
09 Mart 2019 12:22
 
MÜSİAD BAŞKAN ADAYLARINI MİSAFİR ETTİ

MÜSİAD'ın aylık rutin toplantısında bu ay Karaman Belediye Başkan adaylarını misafir etti.

Grand Karaman Otelinde gerçekleştirilen toplantıya MÜSİAD üyesi işadamları haricinde; Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser yanısıra AK Parti  Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege, İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin, İl Başkanlarından Kadir, MHP İl Başkanı Oktay Yılmaz ile gazeteciler katıldı.

Yerel seçimlerin vatana - millete hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan MÜSİAD Karaman Başkanı İbrahim Taşbaş; "Sayın vekiller birbirinden kıymetli Karaman ilimizin parti il başkanları, Sayın Belediye Başkan Adaylarımız ve Müsiad üyelerimiz düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kahvaltı dost meclisi programımıza hoşgeldiniz.

Belediye Başkan Adaylarımızın duygu ve düşüncelerini dinlemek için sözü sizlere bırakmadan önce, şimdiden yapılacak olan yerel seçimin vatanımıza ve milletimize hayırlı olamsını Cenabı ALLAH'tan niyaz eder Karamanımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

MÜSİAD Karaman Başkanı İbrahim Taşbaş'ın yaptığı selamlama konuşmasının ardından kahvaltıya geçildi. Kahvaltı sonrası başkan adayları ve siyasilerin bir çoğu programları nedeniyle salondan ayrılırken MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ve İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç katılımcılara kısa birer konuşma yaptılar.

Adaylar Karaman'da seçim çalışmalarının gayet seviyeli bir şekilde devam ettiğini ifade ettikleri konuşmalarında kendilerini anlatıp partilerinin bakış açısını ortaya koyarak destek istediler.

 

Okunma : 2048
Foto galeri
maboto
guney sigorta
KORKMAZLAR
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14405 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 12921 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9526 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın