Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mayıs 2019 Salı
Kuyruklu Elbise Tarzı Benimseyenlere Özel Seçenekler
Tesettür giyim kadınların seçim yaparken çok zorlandıkları bir giyim alanıdır.
Kategori : Ekonomi
12 Mart 2019 09:46
 
Kuyruklu Elbise Tarzı Benimseyenlere Özel Seçenekler

Tesettür giyim kadınların seçim yaparken çok zorlandıkları bir giyim alanıdır. Bu giyim alanında seçeneklerin çok olması ve renk avantajlarının çok olması seçimlerde biraz tereddüt edilmesine neden oluyor. Ancak her durumda şık ve zarif bir kıyafet seçme şansı bulunan kadınlar özellikle kuyruklu elbise modelleri konusunda da çok fazla seçeneğe sahip denilebilir. Kuyruklu elbiselerde birden fazla model ve çok geniş bir renk paleti bulunuyor. Özel bir gün için rahatlıkla tercih edilebilecek olan bu kuyruklu elbise modellerinde Fransız dantel detayı oldukça şık bir hava oluşturuyoruz. Kol kısımlarında ve manşetlerde yer verilen dantel detayları yanında elbiselerin etek kısımlarında da pileler elbisenin daha özel bir form kazanmasını sağlıyor.

 Kuyruklu Elbiselerde Model Seçenekleri

Elbise modelleri içerisinde oldukça fazla tercih edilen ve kadınlara elegant bir görünüm veren kuyruklu tasarımlar model seçenekleri bakımından da oldukça zengin olan tasarımlardır. Bu ürünler içerisinde eğer abiye formatında bir elbise düşünülüyorsa dantel ve gipür detayı yoğun olan balık elbiseler eşsiz bir model olarak değerlendirilebilir. Bu elbiselerin şifon kuyruk detayı elbiseye farklı bir özellik kazandırıyor ve nişan gibi özel günlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Model konusunda biraz daha gösterişli bir tasarım tercih edenler için de yine balık elbise modelleri içerisinde payet detaylı olan kuyruklu elbiseler son derece şık bir görünüm sunuyor. Dantel elbiseler de yine hanımların çok sık olarak tercih ettiği şık tasarımlar arasında yer alırken özel günler için tercih edilebilecek olan taş baskılı çapraz detay kuyruklu elbiseler de oldukça ideal seçimler olacaktır.

 Kuyruklu Elbise Modellerinde Renk Paleti

Renk bakımından kuyruklu elbiseler kadınlara en iyi olanakları sunuyor. Bu renkler içersinde siyah yine her zaman olduğu gibi kadınların en gözde rengi olarak ön planda denilebilir. Özelikle payet işleme ve tül detaylara sahip olan siyah kuyruklu elbiseler özel anlar için son derece sofistike bir tasarım olarak öne çıkıyor. Bunun yanında bordo ve zümrüt yeşili de kadınların severek tercih ettikleri renkler arasında yerini alıyor. Biraz daha sade renkleri tercih edenler için de pudra rengi, krem rengi gibi daha sade olan kuyruklu elbise modelleri bulunuyor.

Okunma : 775
maboto
guney sigorta
KORKMAZLAR
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15255 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14791 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9788 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın