Karamandan.com

Karamandan.com

03 Temmuz 2020 Cuma
karaman

Kredi Kartlarında Her şey
Kullanılan kredi kartları açısından, firmaların oluşturduğu kampanyalar noktasında en sağlıklı ve güncel bilgilendirmeleri kredikartlari.
Kategori : Ekonomi
19 Kasım 2019 10:12
 
Kredi Kartlarında Her şey

Kullanılan kredi kartları açısından, firmaların oluşturduğu kampanyalar noktasında en sağlıklı ve güncel bilgilendirmeleri kredikartlari.net adresi üzerinden kolay şekilde takip edebiliyorsunuz. şirketlerin sundukları tüm fırsatlarını görme imkanı ile beraber yapılan çekilişlerle, bu çekilişlerin sonuçlarına da ulaşabiliyorsunuz. Site üzerinde arama yaparak ayrıca bilgi almak istediğiniz özel kampanya ya da fırsata da çabuk şekilde bakabilme şansına kavuşuyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

Ülkemizde kullanılan başlıca kredi kartları olan Maksimum, Bonus, Cardfinans, Axess, Paraf, World ve HSBC Advantege kredi kartları açısından şirketlerin güncel kampanyalarına tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Her kart ile ilgili tüm indirim fırsatlarını, özel avantajları tek ekran üzerinde bir arada görebilmek kullanıcılar açısından oldukça önemli bir yenilik ve kolaylık oluşturuyor. Bu sayede sahibi olduğunuz kredi kartının size sağlayabileceği tüm avantaj ve ekstra fırsatlardan haberdar olabiliyorsunuz.

Kredi kartı kampanyaları , bu kampanyalarda sunulan puan ya da bonus gibi özellikler, bankaların sağladığı artı taksit imkanları, belirli ay sonra ödeme uygulamaları gibi gerekli bilgileri de takip edebiliyorsunuz. Site üzerinde özel başlıklar ve kategoriler ile basit şekilde kullanım için her özellikte düşünülmüş durumda.

Kampanya Bilgileri

Şirket ve markalarca sunulan sıcak fırsatlar ve özel avantajlar hakkında her sektöre özel kategori altında detaylı bilgiler veriliyor. Yapılan indirimler, yürütülen güncel kampanyalar da kredikartlari.net üzerinde kullanıcılar için birarada toplanmış şekilde bulunuyor.

Özel gün indirim ve kampanyaları, AVM'lerde yapılan çekiliş, imza günü, konser gibi etkinliklerle birlikte tüm kredi kartı imkanları ve ayrıcalıkları da güncel şekilde kredikartlari.net'de mevcut.

Okunma : 694
karaman


EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Tek Ailesinin Acı Kaybı
30 Haziran 2020 Okunma: 18563 Yaşam
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 18116 Ekonomi
SON DAKİKA: Tuvalette can verdi
30 Haziran 2020 Okunma: 9478 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın