Karamandan.com

Karamandan.com

21 Temmuz 2019 Pazar
Konut sigortanızı yaptırdınız mı?
Özellikle yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızı uyaran Sigorta Uzmanı Ramazan Kepir Konut sigortasının önemi hakkında detaylı bilgiler verdi.
Kategori : Ekonomi
14 Haziran 2019 16:58
 
Konut sigortanızı yaptırdınız mı?

Özellikle yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızı uyaran Sigorta Uzmanı Ramazan Kepir Konut sigortasının önemi hakkında detaylı bilgiler verdi.

"Konut sigortası, evinizin hırsızlık, yangın, terör, kaza gibi bütün risklere karşı guvence altına alınmasıdır." diyen Güney Sigorta yetkilisi Ramazan Kepir; "Özellikle; yurtdışında yaşayan hemşehrilerimizin dikkat etmesi gereken bir husus bu. 11 ay yurtdışında bir ay Türkiye'de kalıyorlar. Buradaki varlıklarını çok uygun primlerle bütün risklere karşı sigortalatabilirler." dedi.

Konut Paket Sigortası

"Güney Sigorta olarak biz "konut paket" sigortasını tavsiye ediyoruz." ifadelerini kullanan Kepir;  "Konut sigortası satın alırken bütün teminatları içinde barındıran konut paket sigorta türünü tercih etmenizi öneririz. Değişen iklim koşulları, güçlü fırtınalar, aşırı yağışlar, deprem, yangın ve  hırsızlığa karşı tam güvence için doğru teminatların seçilmesine özen göstermeli ve konut paket sigortasını tercih etmelisiniz.

Çeşitli risklerin konutunuza vereceği hasarlar, ortalama bir konut poliçesi priminden çok daha yüksek olacaktır. Konutunuzu sigortalatarak konut özelliklerinize göre değişen primlerle tüm evinizi ve hatta eşyalarınızı da güvence altına alabilirsiniz." dedi.

Bir telefonla sigortanızı yaptırın

Karaman'da faaliyet gösteren Güney Sigorta'nın info@guneysigorta.com mail adresinden ya da 444 94 00 numaralı kurumsal hattından arayarak Trafik sigortası, Kasko, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, Dask, Seyahat Sigortası, Yangın Sigortası veya İnşaat All-Risk Sigortası konularında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz, Sekiçeşme Mah. Atatürk Blv. No: 72/D, Karaman adresindeki ofisimize uğrayarak işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Okunma : 1662
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 28578 Asayiş
Sağ kurtulan olmadı; 7 ölü
21 Temmuz 2019 Okunma: 13556 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 12931 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın