Karamandan.com

Karamandan.com

24 Şubat 2020 Pazartesi
Karbeyaz Temizlik'ten Karaman'da ezber bozan hizmet
6 yıldır Karaman'da hizmet veren Karbeyaz Temizlik, ev ve iş yerleri için Karaman'a alışılmışın dışında bir temizlik hizmeti sundu.
Kategori : Ekonomi
18 Ocak 2020 16:30
 
Karbeyaz Temizlik'ten Karaman'da ezber bozan hizmet

6 yıldır Karaman'da hizmet veren Karbeyaz Temizlik, ev ve iş yerleri için Karaman'a alışılmışın dışında bir temizlik hizmeti sundu.

Karbeyaz Temizlik, yenilikçi bakış açısıyla ev temizliğinde, içerisinde detaylı temizlik, halı ve koltuk yıkama bulunan hizmet paketini hazırlarken, ofis ve iş yerleri için ise abonman sistemi oluşturdu.

Ev temizliği paketi

Karbeyaz Temizlik'in tecrübeli profesyonel ekibi, detaylı genel ev temizliğini yaptıktan sonra evde bulunan bütün halı ve koltukları da profesyonel makineler ile yıkayacak.

Hem evinizin her köşesi pırıl pırıl olsun, hem de koltuk ve halılarınızda aynı gün içerisinde hiç evden çıkarılmadan temizlensin istiyorsanız, Karbeyaz Temizlik sizin için doğru adres olacak.

Anahtar teslim detaylı temizlik ücreti ayrıca 300 TL gibi çok uygun fiyattan yapılacak. Eğer dilerseniz de fiyata ek olarak aynı gün içerisinde perde temizliği hizmeti de verilebilecek. 300 TL'lik fiyat, tanıtım fiyatı olup kısa süreliğine uygulanacak.

Ofis ve iş yeri temizliği abonman paketi

Karbeyaz Temizlik ayrıca, Karaman'da özellikle kış aylarında temizlik sorununu sıklıkla yaşayan ofis ve iş yerleri için de uygun fiyatlı abonman sistemini oluşturdu.

Abonman sistemi kapsamında, ofis ve iş yerleri isteğine göre Karbeyaz Temizlik'ten; haftalık, 15 günlük veya aylık abonman hizmeti alabilecek. Abonman sistemi temizliğinde de detaylı temizlik ve iş yerlerinin camlarını silme hizmeti olacak.

Karbeyaz Temizlik adres ve iletişimi

Adres: Yenişehir Mahallesi 1269. Sokak No: 3 Merkez/Karaman
Telefon: (0338) 214 6064
GSM: 0543 322 90 90

 

Okunma : 6181
Foto galeri
başarı
EKSPERTİZ
YARIŞMA
seç
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Kamil Uğurlu; Bu kararın vebâlini mahşere kadar boynunuzda taşırsınız
21 Şubat 2020 Okunma: 13352 Gündem
Altınlar için anne ve babasını öldüren hemşire yeniden yargılanacak
23 Şubat 2020 Okunma: 9172 Asayiş
Son dakika haberi: Konya'da deprem!
23 Şubat 2020 Okunma: 7703 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın