Karamandan.com

Karamandan.com

17 Ekim 2017 Salı
Karaman'ın Birincisinden Bir Hizmet Daha
Maşlakcı Sigorta 7.
Kategori : Ekonomi
16 Haziran 2017 15:08
 
Karaman'ın Birincisinden Bir Hizmet Daha

Maşlakcı Sigorta 7. acenteliğini de alarak Karaman'da hizmetlerine devam ediyor.

Birkaç aydır hazırlık çalışmaları devam eden Quick Sigorta A.Ş. sonunda Hazineden ruhsat alarak sigorta sektöründe faaliyete başladı. Quick Sigorta A.Ş. Karaman'da Maşlakcı Sigortayı seçerek Karamanlılarla tanışıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Maşlakcı Sigorta yöneticisi Lütfi Maşlakcı: " Axa Sigorta , Ergo Sigorta , Mapfre Sigorta , Sompo Japan Sigorta , Neova Sigorta , Ethica Sigorta ve Artık Quick Sigorta'nın da aramıza katılmasıyla, artık müşterilerimize 7 farklı sigorta şirketinden poliçe sunabileceğiz. Tek acente, 7 sigorta şirketi! Kaliteli Hizmet , %100 Müşteri Memnuniyeti , En Uygun Fiyat Garantisi ve Trafik Sigortalarında taksit imkanı sunmaya devam ediyoruz. Yenilikçi sigortacılık kavramıyla müşterilerimize daima kaliteyi hissetmelerini sağlamak başlıca hedefimiz. Bizi bu yolda tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz." dedi

Quick Sigorta'nın Farkı Nedir?

Quick Sigorta ağırlıklı olarak dijital ortamlarda bulunmaya çalışacak. Hızlı, pratik ve çözüm odaklı bir sigorta şirketi olacak.

Quick Sigorta A.Ş., dijital satış kanalı, yurt çapında 100 acentesi ve broker ağı ile hayat dışındaki tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Quick Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onaya istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Maşlakcı Sigorta:
Telefon: 0 530 209 0000
Adres: 
İmaret Mah.167.Sk. (VergiDairesiYanı)

Okunma : 2222
Foto galeri
yg makina
Göksu Emlak
gultes c6
akyürek
Aktekke
Gündem haberleri
Özel Karaman Hastanesi'nin Ortaklık Yapısı Değişti
13 Ekim 2017 Okunma: 13831 Ekonomi
Belediye çekirdek kabuğuyla baş edemeyince
14 Ekim 2017 Okunma: 10548 Magazin
Karamanda Maganda Kurşunu 2 Çocuğu Yaraladı
16 Ekim 2017 Okunma: 9916 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın