Karamandan.com

Karamandan.com

14 Aralık 2018 Cuma
Karaman'a yeni Otel Yatırımı; New Karaman Otel Açılıyor
İkisi gurbetçi biri yerli 3 girişimcinin iştiraki ile şehre kazandırılan 4 yıldızlı New Karaman Otel yakında hizmete girecek.
Kategori : Ekonomi
13 Kasım 2018 15:35
 
Karaman'a yeni Otel Yatırımı; New Karaman Otel Açılıyor

İkisi gurbetçi biri yerli 3 girişimcinin iştiraki ile şehre kazandırılan 4 yıldızlı New Karaman Otel yakında hizmete girecek.

Konuyla ilgili Karamandan.com'u ziyaret eden Şirket Genel Müdürü İlker Gezer ve Satış Pazarlama Müdürü Sefa Yiğit, New Karaman Otel'de, geleneksel Türk misafirperverliğini Dünya standartlarının üzerine taşımayı hedeflediklerini söylediler.

New Karaman Otel Aralık 2018’de açılacak

Yıl başından önce otelin hizmet vermeye başlayacağını vurgulayan Şirket Genel Müdürü İlker Gezer "New Karaman Otel; şehir merkezinde yer alan konumu, son teknoloji ile donatılmış 106 modern odası ve güleryüzlü ekibi ile konaklamalarınızı kusursuz hale getirmeyi kendine ilke edinmiştir. 4 yıldızlı olarak hizmet verecek olan otelimizde 86 adet Standart Oda, 18 adet Deluxe Oda , 1 adet Engellilere özel oda ve 1 adet King Suit mevcuttur." ifadelerini kullandı.

YEMEKTE İDDİALIYIZ

"Türk ve dünya mutfaklarından seçme eşsiz yemeklerin sunulacağı Orange Restaurant, eşsiz şehir manzarası eşliğinde en seçkin alakart yemekleri alabileceğiniz Aura Roof Restaurant&Bar, günün her saatinde taze ve sağlıklı içeceklerin ve aperatiflerin bulunduğu Lobby Launge Bar   ve  Teras Bistro Cafe&Bar ile standartların ötesinde bir hizmet vereceğiz." diyen Gezer "Kına, nişan, düğün, seminer, kongre ve özel toplantılarınızı yapabileceğiniz, en son teknoloji ile donatılmış 3 adet modern ve ferah toplantı salonları, geniş fuaye alanları ve 200 araçlık otoparkı ile organizasyonlarınız unutulmaz deneyimlere dönüşecek." dedi.

Ziyarette otel hakkında bilgiler veren İlker Gezer; "Otelin bünyesinde bulunan toplamda 600 m² alana kurulu bay ve bayan olmak üzere  birbirinden bağımsız iki ayrı kullanım alanı olan Çakra Spa Center; fitness salonları, hamamları, saunaları, buhar odaları, masaj salonları, kapalı yüzme havuzları, jakuzileri, özel dinlenme alanları, kar çeşmesi, macera duşları, şok kova duşu ve en taze ürünlerin sunulacağı Vitamin Barı ile günün bütün yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.

New Karaman Otel; hizmet kalitesinden ödün vermeden misafirlerimize hak ettiği değeri vererek kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak ve vazgeçilmez mekanların başında gelecektir."dedi.

 

Okunma : 9410
gultes c6
GÜNEY EMLAK
Aktekke
Gündem haberleri
Karaman Sarıveliler yolunda görüntülenen domuz sürüsü şaşkınlık yarattı
10 Aralık 2018 Okunma: 11115 Magazin
Türklerin soy ağacının il il listesi! Hangi Türk boyundansınız?
12 Aralık 2018 Okunma: 8794 Yaşam
Karamanlı kazazede o anları anlattı
13 Aralık 2018 Okunma: 8060 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın