Karamandan.com

Karamandan.com

21 Şubat 2018 Çarşamba
KTSO'dan Oda Üyelerine Bir Yenilik Daha !
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay ve Özel Karaman Hastanesi yetkilisi Mehmet Polat ile yapmış oldukları istişareler neticesinde protokol anlaşması imzalayarak, Özel Karaman Hastanesi'nden hizmet talebinde bulunan Kurum üyelerine ve 1.
Kategori : Ekonomi
13 Eylül 2017 15:06
 
KTSO'dan Oda Üyelerine Bir Yenilik Daha !

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay ve Özel Karaman Hastanesi yetkilisi Mehmet Polat ile yapmış oldukları istişareler neticesinde protokol anlaşması imzalayarak, Özel Karaman Hastanesi'nden hizmet talebinde bulunan Kurum üyelerine ve 1. derece yakınlarına %35 indirim uygulanacağını bildirdiler.

Başkan Toktay; “Hastane; Kurum tarafından tanzim edilen kurum kimliğini ve kurumsal kartını belgeleyen, üye ve 1. derece yakınları (Anne, Baba, Eş ve Çocuklar için geçerlidir) SGK Kapsamında olmayan özel hastalar için muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden %35, SGK'lı hastalarda ise sut (Sağlık Uygulama Tebliği) fiyatının iki katının (SGK'nın belirlediği maksimum tutar üzerinden) %35 indirim uygulanacaktır. Üyelerimize fayda sağlamasını temenni ediyoruz.” dedi.

Okunma : 1161
gultes c6
Göksu Emlak
Aktekke
Gündem haberleri
Karaman'da Feci Kaza
19 Şubat 2018 Okunma: 37936 Asayiş
Kontrolü kaybeden araç vatandaşı ezdi
19 Şubat 2018 Okunma: 22777 Asayiş
Parkta bıçaklar konuştu
19 Şubat 2018 Okunma: 15380 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın