Karamandan.com

Karamandan.com

18 Nisan 2019 Perşembe
İzmir E-Ticaret Firmaları, Bütçe vs.
İnternetin gelişmesi ile beraber insanlar birçok işlerini artık internet üzerinden hallediyor.
Kategori : Ekonomi
07 Şubat 2019 16:07
 
İzmir E-Ticaret Firmaları, Bütçe vs.

İnternetin gelişmesi ile beraber insanlar birçok işlerini artık internet üzerinden hallediyor. Merak ettiklerine internet üzerinden ulaşıyor ya da ihtiyaçlarını yine internet üzerinden gideriyor. Bu alışkanlık her geçen gün artarak devam ederken internetin de hayatımızda ki yeri daha da vazgeçilmez bir hale geliyor. E-ticarette gelişen internetten payını alarak her geçen yıl büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz 2018 yılı içerisinde Türkiye'de ki toplam alışverişin en az yüzde 30'u e-ticaret üzerinden gerçekleşmiştir. 2019 yılı içinde ise bu rakam artarak devam edecektir. Bu da e-ticaretin pazar hacminin ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir. Her marka ya web tasarıma ya da e-ticarete kayda değer bir bütçe ayırarak yatırım yapmalıdır.

Neden Web Tasarım Yaptırmalıyım?

Web tasarım günümüz de her markanın ihtiyacı konumuna gelmiştir. İnsanlar artık tanımak istedikleri markaların sosyal hesaplarını karıştırmakta ya da mutlaka web sitesine göz atmaktadır. Bu sebeple de markanız için oluşturacak olduğumuz web sitesi sizin ön yüzünüz olacaktır. Uzman tasarım kadromuz ve deneyimli kodlama ekibimiz ile markanızın çizgisine en uygun web sitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Yıllardır bu alanda edindiğimiz tecrübeler ile müşterilerimize marka çizgilerini ve kalitelerini en iyi yansıtacak web tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. İzmir web tasarım açısından en köklü firmalardan birisiyiz.

E-ticaret Kurmanın Avantajları

E-ticaret yapan firmalar ürünlerini sadece bulundukları bölgelerde ya da fiziksel mağaza açtıkları yerlerde değil, Türkiye'nin ve hatta dünyanın her noktasına pazarlama şansı yakalamaktadır. Herhangi bir fiziksel mağaza açmadan, kira, personel gibi birçok masraf ile karşılaşmadan her il ve ilçeye ürün pazarlama şansı yakalamak çok önemlidir. İzmir e-ticaret alanında yeni gelişirken bu konuda ki en yakın çözüm ortağınız olmak konusunda ısrarcıyız.

Web Tasarımda Neler Önemlidir?

Web tasarımda kodlamadan web sitesinin içeriğine, tasarımdan görsellere kadar birçok önemli püf nokta bulunmaktadır. Bu sebeple de çalışmalarımızda bir ekip ile beraber ilerliyor web sitenizin her noktasında mükemmelliği yakalamak için çalışıyoruz. Web sitesi ve e-ticaret konularında merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okunma : 760
tekin
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman Belediyesi'nde deprem
16 Nisan 2019 Okunma: 24008 Siyaset
Karaman’daki ölümlü trafik kazasının görüntüleri ortaya çıktı
17 Nisan 2019 Okunma: 14691 Asayiş
KARAMAN ENCÜMEN ÜYELERİ BELLİ OLDU
15 Nisan 2019 Okunma: 12828 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın