Karamandan.com

Karamandan.com

31 Mayıs 2020 Pazar
İşleri Rayına Koyun
Reklam işleri markanızı aldığı noktadan daha ileri bir notaya getirdiğinde anlamlıdır.
Kategori : Ekonomi
07 Kasım 2018 16:38
 
İşleri Rayına Koyun

Reklam işleri markanızı aldığı noktadan daha ileri bir notaya getirdiğinde anlamlıdır. Reklam için ortaya konulan her faaliyetin markanıza geri dönüşü olur. Bu dönüşler olumlu ve olumsuz olarak iki ana başlıkta incelenir. Olumsuz dönüşlerin sebebi, reklam ajansının markanızı, müşteri kitlenizi ve stratejiyi doğru şekilde özümseyememesidir.

Geri dönüşü olumsuz olan reklamları bir kenara koyun, geri dönüşü iyi olan reklamları da bir kenara koyun, geri dönüşü çok iyi olan reklamlar için tercih edeceğiniz bir ajans var. Bu ajansta markanız değerli misafirler olarak ağırlanır ve mutlu bir şekilde uğurlanır. Ray Reklam İşleri tam olarak istediğinizi size vermek için hizmet politikasını düzenledi

Markanız geleneksel ve dijital reklam araçlarına farklı veya aynı zamanlarda ihtiyaç duyabilir. Ray Reklam İşleri iki kanalda da markanızın tanıtımını yapmak için özenle çalışıyor. Tabela ve totem çözümleri, folyo ve branda baskı, folyo uygulama, açık hava grafik tasarımlarında çözümler üretirken bir yandan da video prodüksiyon, web tasarım, mobil uygulama, dijital pazarlama kanatlarında da entegre çözümler sunuyor.

Karaman merkezli Ray Reklam İşleri, tanıtımını yaptığı bütün firmaları tereddüt etmeden referans olarak gösteriyor. Markalar ile iletişim kanalını güçlü tutarak; marka kimliğine uygun, müşteri talebine tam karşılık veren hedef kitleyi harekete geçirecek tanıtımlar ortaya koyuyor.

Tabela ve totem çözümlerinde doğru seçenek

Tabela çözümlerinde sıradan tasarımların dışına çıkarak, hedef kitleyi şaşırtacak ve ilgisini çekecek tasarımlar hazırlıyor. Farklı ürünler kullanarak sağlam ve kendini gösterecek tabelalar yapıyor.

Sahip olduğu yüksek kalite baskı yapabilen baskı parkuru ile kusursuza yakın folyo ve branda baskıları oluşturuyor. Cam folyo uygulama, araç giydirme faaliyetlerini tecrübeli ekibi ile uygulamaya döküyor.

Grafik tasarım yetenekli ve yaratıcı ellerde olmalı

Ray Reklam İşleri tüm bunlarla beraber yetenekli bir grafik tasarım ekibine sahip. Bu tasarımlar sadece dijital mecralar için değil billboard, afiş tasarımı gibi farklı alanlar içinde oluşturuluyor. Tasarımın kalitesi mutlu edilen bütün müşterilerin en çok dikkatine çeken kategorilerden biri olarak göze çarpıyor. Bu alanda logo ve kurumsal kimlik desteği de sağlayan ekip, göz dolduran marka kimlikleri oluşturmuş durumda.

Markanın olmazlar olmaz kısmında başka bir nokta da var. Web tasarım tam olarak bu noktada bulunuyor. Ray Reklam işleri web tasarım konusunda profesyonel çözümler sunuyor. Özel tasarımlar ve yönetilebilir panel ile sizlere web çözümleri sunuyor.

Karaman’da en iyi reklam çözümleri

İyi reklam tesadüf değildir. İyi reklam için iyi bir reklamcıya ihtiyacın var. Müşterinin size değil sizin müşteriye gitmeniz gerekir ve bu da belirli stratejiler eşliğinde olur. Ray Reklam İşleri sizlere baştan sana tüm bu serüvende eşlik etmek için yeni hizmet anlayışı ile sizlerde. İyi reklamcı sizi uçarak olandır. Ray Reklam İşleri tam da bunun için burada.

Okunma : 1511
karaman


seç
atsepete
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Tilki tepenin talanına vatandaş isyan etti
27 Mayıs 2020 Okunma: 11915 Gündem
Mut'ta çalınan keçiler Karaman'da kesilmiş halde bulundu
27 Mayıs 2020 Okunma: 11578 Asayiş
Karaman'daki silahlı kavgayla ilgili 3 şüpheli tutuklandı
29 Mayıs 2020 Okunma: 11212 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın