Karamandan.com

Karamandan.com

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Ev Almak İsteyenlere Farklı Çözümler
Tüm dünyada gün be gün ekonomi dengesizleşirken kredi faizlerini düşünerek ev sahibi olma hayalleri kurmak cazibesini yitireli çok oldu.
Kategori : Ekonomi
14 Ocak 2020 09:26
 
Ev Almak İsteyenlere Farklı Çözümler

Tüm dünyada gün be gün ekonomi dengesizleşirken kredi faizlerini düşünerek ev sahibi olma hayalleri kurmak cazibesini yitireli çok oldu. Durun hemen umutsuzluğa kapılmayın. Faizsiz ev almak isteyenlere faklı çözümler var.

Yeni ev alma finans sistemleri hakkında sizleri bilgilendirmeden önce tasarruf etme yöntemleri hakkında bilgi aktarmak istiyoruz. Öncelikle kendi finans durumunuzu netleştirin.  Ev sahibi olmak için öncelikle; Sahip olmak istediğiniz evi seçin. Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin. Bundan sonrasını faizsiz ev almak isteyenlere faklı çözümler sunan şirketin emlak uzmanı sizin için planlayacaktır.

Dilerseniz işyeri, arsa,ev sahibi olmak için en uygun sistemlerden biri olan faizsiz tasarruf yöntemlerinden bahsedelim. 

Tasarrufa Dayalı Finans ile Planlama

Almak istediğiniz konutun ne kadar olduğu ile başlayalım. Almak istediğiniz evin bedelini not alın, sonrasında her ay bu evi satın alabilmek için ne kadarlık bir taksit tutarına sahip olduğunuzu  not alın.  Şimdi alternatifleri gözden geçirelim; peşinat ödeyebilir misiniz yada ara ödeme yapabilir misiniz?  Şart değil ancak peşinat ve ara ödeme yapabilecekseniz buna göre bir planlama yapılması gerekir.  Elbette ara ödemesiz ve peşinatsız olarakta bu sistemden faydalanabilirsiniz. 

Tasarrufa dayalı finans yöntemi ile ev sahibi olmak çok kolay! 30 yıldır devlet denetiminde devam eden çözümlerden olan tasarrufa dayalı finans fırsatı ile yüzlerce kişi ev sahibi oldu ve hala olmaya devam ediyor.

Tasarrufa Dayalı Finans ile Ev Alma Yöntemleri 

Her kişinin gelir durumu farklıdır.  Gelir düzeyine ve ödeme gücüne göre tasarrufa dayalı finans şirketlerinin farklı çözümleri  var.  Aşağıda ev almak isteyenlere farklı çözümler ile ilgili iki seçenek sunuyoruz. 

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Borçlanmadan konut,taşıt ve diğer tüm finansal ihtiyaçlarınıza kavuşabileceğiniz en avantajlı sistemlerden biridir. Almak istediğiniz mülk yani tasarruf hedefiniz aylık ayırabileceğiniz tasarruf tutarına göre belirlenir. Sıra tespitinden yararlanarak konut sahibi olursunuz. Sıra tespiti noter huzurunda yapılır. 

Serbest Tasarruf Planı

Bazılarımız garanticidir. Teslim tarihini en başından bilmek ister. Eğer sizde bu mantıkta iseniz bu sistem tam size göredir.  Tasarruf hedefiniz ve aylık tasarruf tutarınıza göre planlamanızı yapabilirsiniz. 

Okunma : 893
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Feci Kaza! Baba Yaralı, Oğlu Hayatını Kaybetti
08 Ağustos 2020 Okunma: 18241 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9062 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 8616 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın