Karamandan.com

Karamandan.com

17 Kasım 2018 Cumartesi
Defacto, Karaman Mağazasını Açtı
Karaman Aktekke Meydanı'nda hizmete giren Defacto şimdi Karamanlı müşterilerini bekliyor.
Kategori : Ekonomi
18 Ekim 2017 18:22
 
Defacto, Karaman Mağazasını Açtı

Karaman Aktekke Meydanı'nda hizmete giren Defacto şimdi Karamanlı müşterilerini bekliyor.

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Bugün 329 yurt içi, 110 yurt dışı mağazası ile sektöründe Türkiye’de ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da eklemeyi başarmıştır. DeFacto, yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi katma değerler sağlayan tasarım ofisiyle giriş yaptığı ülkelere uygun tasarımlar hazırlama imkânı da bulmuştur.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etmiştir. Kurulduğu günden beri global moda marka olması vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açmıştır.

DeFacto bugün Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Tunus, Fas, Filistin, Ürdün, Azerbaycan, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Hırvatistan, Kosova, Lübnan, Cezayir, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 19 ülkede mağazalarımız bulunmaktadır. Mağazalarımızın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Tasarım ürünlerine ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaktadır.

DeFacto, gelecek dönemde ulaşılabilir moda endüstrisinin önemli oyuncularından biri olarak varlığını sürdürecektir. Global bir moda markası olma vizyonuyla DeFacto, 2025 yılında mağazalarıyla 50 ülkede, online ticaretle 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedeflemekte ve çalışmalarına bu doğrultuda devam ettirmektedir.

Okunma : 17860
Foto galeri
Gündem haberleri
Çöp evin temizlenmesi için cadde trafiğe kapatıldı
15 Kasım 2018 Okunma: 14605 Gündem
Karaman'a yeni Otel Yatırımı; New Karaman Otel Açılıyor
13 Kasım 2018 Okunma: 8590 Ekonomi
Karaman Milletvekilinin amcası ölü bulundu
15 Kasım 2018 Okunma: 7740 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın