Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Çinli Teknoloji Devi Karaman'da
Türkiye pazarında trendleri zorlayan Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin yöneticileri Karaman'da.
Kategori : Ekonomi
27 Şubat 2019 15:53
 
Çinli Teknoloji Devi Karaman'da

Türkiye pazarında trendleri zorlayan Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin yöneticileri Karaman'da.

Xiaomi Karaman Bayisi Olan Şahincell'in yüksek satış oranlarına ulaşmasına müteakip Xiaomi'nin Çinli yöneticileri ve Türkiye Koordinatörü Karaman'a geldiler.

Xiaomi Küresel Perakende Departman Müdürü Joe Zhou ve Xiaomi Distribütörü Cepport kurucularından Burak Anlar'ı Karaman'da Şahincell Yöneticisi Mustafa Şahin ağırladı.

Karaman'da Molla Fenari Caddesi PTT yanında ve Yunus Emre Caddesi Türkiye Finans yanında iki şubesi ile Xiaomi Karaman bayiliği yapan Şahincell Yöneticisi Mustafa Şahin; Misafirlerimizle bir süredir yaptığımız uygulamaları nasıl geliştirebileceğimizi konuştuk. Yakın zaman içerisinde Karamanlı teknoloji kullanıcılarına sürprizlerimiz olabilir.

Şu anda hali hazırda mağazalarımızda bir çok telefon satıyor olmamıza rağmen en çok rağbet gören zaten Xiaomi'nin makineleri. Bugün yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlara verdiğiniz parayla daha fazla özellikli 3 Xiaomi telefon alabilirsiniz.
 Xiaomi markalı telefonların çok reklam veren markalı cihazlara göre daha özellikli, daha dayanıklı ve çok daha ekonomik olduğunu iddia ediyoruz. 

Akıllı telefonlar artık milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Çeşitli işlevleri ile bu cihazlar birçok marka tarafından üretiliyor. Fakat son yıllarda pahalı markaların tahtını sallayan yeni markalar da piyasaya çıkmaya başladı. Onlardan biri ise Xiaomi. 

Mİ 9 pek yakında Şahincell'de

Bugün Çinli dostlarımızı Karaman'da ağırladık. Daha fazla neler yapabiliriz onları konuştuk. Kendilerine teşekkür ediyorum. Üst düzey yöneticilerin bizleri ziyaret etmesi bizi onurlandırdı. Bu arada yeni Mİ 9 pek yakında Şahincell şubelerinde satışa sunulacağının müjdesini de verelim." dedi.

Karamandan.com muhabirlerine ziyaretle ilgli açıklama yapan Xiaomi'nin en büyük distribütörü Burak Anlar; Zaman zaman Anadolu'da böyle ziyaretler yapıyoruz. Bayilerimize Xiaomi dediğimiz zaman o nedir diyorlardı ama şu anda ciddi bir yol katettik.  Bugün ülkemizin en çok satan mobil cihazlarının başında geliyoruz.  Yeni modeller inanılmaz iddialı geliyor. Hem çok özellikli hem de oldukça ekonomik. Bu noktada çalışmalarımıza baştan beri katkılarını esirgemeyen Karaman Bayimiz Mustafa Şahin ve İhsan Burak Şahin'e teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Okunma : 5985
Foto galeri
KORKMAZLAR
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14791 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14043 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9623 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın