Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2018 Salı
Çeyrek Altın Ne Kadar?
Altın fiyatları konusunda vatandaşların araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Kategori : Ekonomi
10 Mayıs 2018 12:59
 
Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın fiyatları konusunda vatandaşların araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Güncel altın fiyatları hakkında son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor. Hemen hemen her gün arama motoru Google üzerinden yapılan "altın fiyatları ne kadar?" araştırmaları gerek birikim gerekse yatırım yapacak vatandaşlar için önem taşıyor. Düğün ve nikah mevsimlerinin de başlamasıyla yeni evlenenlere altın takacak vatandaşlar altın fiyatlarındaki son gelişmeleri de yakından takip ediyor. 

Toplumsal dayanışma ve ortak paydada birleşme konusunda altının yeri oldukça farklıdır. Düğünlerde, nişanlarda ve benzer törenlerde dayanışma sağlanarak yeni evlenen çiftlere altın takılır. Altın, bu adetlerin arasında ilk armağandır. Bu altın alışverişi karşılıklıdır ve kültürümüzün önemli yapı taşlarındandır. Güncel altın fiyatları hakkında son dakika bilgileri burada...

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN NE KADAR OLDU?

Türkiye'de yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım araçlarının başında gelen altında gram fiyatı dün 184,2 lira ile rekor kırdı. Bugün ise, güne düşüşle başlamasının ardından 180,6 lira seviyesinde dengelendi. Çeyrek altın 297 lira ve Cumhuriyet altını 1.210 liradan işlem görüyor.

Okunma : 2090
Gündem haberleri
Karaman'da trafik kazası: 1 Ölü
19 Ekim 2018 Okunma: 13324 Asayiş
İstanbul'da Aranan Katil Zanlısı Karaman'da Yakalandı!
19 Ekim 2018 Okunma: 12464 Asayiş
Kar değil dolu
22 Ekim 2018 Okunma: 9033 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın