Karamandan.com

Karamandan.com

07 Aralık 2019 Cumartesi
Bu faturalara ek ücret ödemeyin
Türkiye'nin lider fatura ödeme kuruluşu markası olan Faturamatik'in Karaman bayisinde MEPAŞ elektrik faturası ödemelerine ek ücret alınmıyor.
Kategori : Ekonomi
17 Temmuz 2019 17:05
 
Bu faturalara ek ücret ödemeyin

Türkiye'nin lider fatura ödeme kuruluşu markası olan Faturamatik'in Karaman bayisinde MEPAŞ elektrik faturası ödemelerine ek ücret alınmıyor.

Türkiye'de 6300 bayisiyle 60 milyon fatura tahsilatı yapan Faturamatik, Karaman'a tüm hizmetleriyle geldi. Akla gelebilecek bütün fatura tahsilatlarını Faturamatik'te yapmak mümkünken üstelik MEPAŞ elektrik faturalarına ek ücrette talep edilmiyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı son derece güvenilir online ödeme sistemiyle; elektrik, su, doğalgaz, GSM (cep telefonu), sabit hat, internet, dijital yayın (TV), SGK, trafik cezası, MTV, kredi kartı gibi birçok fatura ve ödemeler buradan hızlıca yapılabiliyor.

Birikmiş borçlara taksit imkanı
Faturamatik'te tüm ödemelerde kredi kartı geçerliyken birikmiş ve güçlük çekilen ödemelerde kredi kartı ödemelerine 9 taksit imkanı da sunuluyor.

Faturamatik Karaman Bayisi yetkilisi Batuhan Çalışkan verilen hizmetlerden bahsederken, "Aynı noktada 21 sigorta şirketinin trafik, kasko ve DASK için karşılaştırmalı olarak en uygun fiyat tekliflerine ulaşabilir, GSM operatörlerinin abonelik hizmetlerinide alabilirsiniz.

Bütün bu ödemelerin yanı sıra, Karaman'da uygulamaya geçilen Karaman Belediyesi Dijital Su Sayacı Kartı (kartlı su sayaçları) dolumunu da Faturamatik Karaman bayisinde yapabilmek mümkün.

Faturamatik'te bütün faturaları ödeme imkanlarıyla birlikte; sıfır ve ikinci el cep telefonu alım satımı ile cep telefonu aksesuarları da bulunuyor. Dilediğiniz telefon için kredi kartına 9 taksit imkanı da müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz." dedi.

Faturamatik Karaman bayisi adres ve iletişimi
Adres: Külhan Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Madame Coco yanı
İletişim: 0 (338) 214 01 02

 

Okunma : 4701
Foto galeri
YARIŞMA
MEVLANA YEMEK
guney sigorta
seç
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karamanlı kadın kocası tarafından öldürüldü
06 Aralık 2019 Okunma: 22043 Asayiş
Karaman'da büyük halı kampanyası
03 Aralık 2019 Okunma: 9524 Ekonomi
Meteoroloji saat verdi! Kar geliyor...
03 Aralık 2019 Okunma: 8002 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın