Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mart 2019 Perşembe
Bella Mobilya Tasarım hayalleri gerçek kılıyor
Karaman'ın mütevazı bir şekilde büyüyen markası Bella Mobilya tasarım, mutfak başta olmak üzere, yatak odası, banyo ve evinizin dilediğiniz alanlarına dekor tasarlıyor.
Kategori : Ekonomi
17 Ekim 2018 01:35
 
Bella Mobilya Tasarım hayalleri gerçek kılıyor

Karaman'ın mütevazı bir şekilde büyüyen markası Bella Mobilya tasarım, mutfak başta olmak üzere, yatak odası, banyo ve evinizin dilediğiniz alanlarına dekor tasarlıyor.

Evinizde kullandığınız dolap benzeri eşyaların artık sadece ihtiyaçtan değil aynı zamanda dekoratif bir amacının da olduğunu söyleyen Bella Mobilya Tasarım Sahibi Mustafa Kızıldeniz Karaman'da evleri güzelleştirmeye devam ettiklerini söyledi.

Şehrimizin başarılı mutfak ve banyo tasarımcılarından Bella Mobilya Tasarım, ister klasik isterseniz modern tarzlarda yüzlerce model ve renk seçeneği ile evlerizi keyifle yaşanır bir şekle sokmak için sizinle aynı heyecanı yaşıyor.

EV ALMAK ERKEĞİN EV DÖŞEMEKSE KADININ HAYALİ

Ev almanın tüm erkeklerin hayali iken ev hanımlarının hayinin de evleri güzel bir şekilde dekore etmek olduğunu vurgulayan Mustafa Kızıldeniz Bella markası ile hayalleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Babadan ahşap işleriyle uğraştıklarını dile getiren Kızıldeniz; "En kaliteli malzemeleri alıp evlerin ölçülerine göre tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Tasarımları uygulanmadan önce bilgisayar ortamında müşterilerimize görsel olarak sunuyoruz. Özellikle ev hanımlarının isteklerine göre tasarımda mutabık kaldıktan sonra profesyonel ekibimizle uygulama safhasına geçiyoruz.

Mutfak mobilyası ve evimizdeki diğer mobilyalar standart bir şey, herkesin evinde olan bir şey ama artık bu ürünler sadece ihtiyaçtan değil aynı zamanda dekoratif bir amacı da var. Yüksek kaliteli olması hizmet kalitesinin yüksek olması için elimizden geldiğince uğraş vermekteyiz. Ürünlerimizin tercih konusu zaten budur, en öncelikli hedefimiz hızlı ve yüksek hizmet kalitesidir. Müşterinin dilinden anlamak, onların istedikleri ürünleri sunabilmek en önemli unsurlardan biridir ve biz burada bunları sunabildiğimize inanıyoruz. 

Bir ev içerisinde bir ofis içerisinde mutfak gerçekten çok önemli bir unsurdur, bayanlarımız bir eve girdiklerinde hemen mutfağa bakarlar, mutfakta da mutfak tezgâhının nasıl olduğuna, dolaplarına dikkat kesilirler. Biz de o sebeple üretim aşamalarında olsun, uygulama aşamalarında olsun her zaman yüksek kalite standartları tutturmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kızıldeniz Bella Mobilya,
Adres: Hamidiye Mah., 1032. Sok., No:15, Karaman
Telefon: 0541 213 23 83

Okunma : 22404
Foto galeri
tekin
maboto
ak parti
guney sigorta
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 18288 Gündem
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10752 Asayiş
TOKİ'den Karaman'da Kurasız Ev Satışı
18 Mart 2019 Okunma: 10111 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın