Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ocak 2019 Pazartesi
Altın Bileklik Modelleri Nasıl Seçilir?
Bileklik seçimi çok önemli bir konudur, önce vücudunuzu (fiziğinizi) tanıyıp giyeceğiniz kıyafeti analiz edip en uygun olan takıyı seçmelisiniz.
Kategori : Yaşam
13 Haziran 2018 21:11
 
Altın Bileklik Modelleri Nasıl Seçilir?

Bileklik seçimi çok önemli bir konudur, önce vücudunuzu (fiziğinizi) tanıyıp giyeceğiniz kıyafeti analiz edip en uygun olan takıyı seçmelisiniz. Elbette ki altın bileklik seçerken en önemli olan şey sizlerin nasıl modeller tercih ettiğinizdir. Çünkü bilekliklerde direkt olarak tek kelepçeli modelleri olduğu gibi bilezik şeklinde direkt olarak ele geçirilen modeller de bulunmaktadır. Bileklik seçeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken konular hakkında bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız.

Bileklik alacağınız zaman hiç kuşku yok ki ten rengi çok önemlidir. Yani alacağınız kişinin ten rengine göre seçiminizi yapmak daha şık olacaktır. Ayrıca alacağınız bilekliğin modeliyle rengi de birbiriyle uyumlu olmalıdır. Örnek vermek gerekirse ağırlıklı olarak birbirine bağlı olan modeller de beyaz altının bulunması bilekliği daha şık göstermektedir veyahut bu modellerin arasında direkt olarak tek bağlantılı olan modeller bulunmaktadır. Bunlarda da sarı altın daha hoş göstermektedir. Ayrıca elbette ki ten rengine göre örneğin beyaz tenli, açık tenli bir bayan için çok fazla beyaz altın tercih edilmemektedir. Daha çok sarı altın veyahut Rose Gold gül rengine benzeyen altın rengi çok hoş durmaktadır. Bununla birlikte elbette ki bileklik tercih ederken ağırlıklı olarak bileğinize çok büyük gelmeyen ya da sıkmayan altın bileklik modelleri tercih etmelisiniz.

Ayrıca taşlı modeller çok şık durmakta. Özellikle beyaz altınların kenarlarına işlenmiş olan ince taşlar sayesinde bilekliklerin çok daha şık ve çok daha güzel göründüğü net bir şekilde ortada bulunmakta. En önemli noktalardan bir tanesi de kuşku yok ki bu modellere ulaşırken her zaman için en doğru sonuçlara ulaşmak olacaktır. Bileklikleri alırken aynı zamanda da daha rahat kombinlenebilecek modelleri seçmeniz kullanım açısından çok daha kolay olmaktadır. Bu anlamda büyük taşlı modellerden kaçabilirsiniz. Ancak büyük taşlı modeller de özel geceler için daha şık ve özellikli görünmektedir.

Önerilerimizi dikkate alarak Assos Pırlanta’dan her zevke uygun özel olarak tasarlanmış bileklikleri tercih edebilirsiniz.

Okunma : 2938
Gündem haberleri
İşçi servisi tıra çarptı: 5 yaralı
17 Ocak 2019 Okunma: 6764 Asayiş
Baba ile kızının içinde bulunduğu pikap araca silahlı saldırı
19 Ocak 2019 Okunma: 6524 Asayiş
Karaman'da silahlı kavga: 1 yaralı
19 Ocak 2019 Okunma: 6511 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın