Karamandan.com

Karamandan.com

19 Haziran 2019 Çarşamba
2019 Yılında Evde Ek İş ve Yeni İş Fikirleri
Ülkemizin nüfusu arttıkça kaynaklar bu kadar kalabalık nüfusa yetmemeye başladı.
Kategori : Ekonomi
09 Ocak 2019 16:15
 
2019 Yılında Evde Ek İş ve Yeni İş Fikirleri

Ülkemizin nüfusu arttıkça kaynaklar bu kadar kalabalık nüfusa yetmemeye başladı. Bugün 80 milyonu geçen Türkiye nüfusu artan ekonomik küçülme nedeniyle büyük sıkıntılar çekiyor. Özel sektör maaşlarının düşük olması insanların geçim sıkıntısı ile boğuşmasına neden oluyor. Bu duruma bir çare bulmak isteyenlerin aklına elbette akşamları evde ek iş yapmak geliyor. Peki evde ne tür ek işler yapılabilir ? Gelin haberimizin detayında bu bilgileri verelim.

Evde Ek İş

Çoğu insan maaşlı işinden kazandığı para ile geçinemediği için ek iş yapmanın yollarını arıyor. Boş zamanlarında yapabileceği ek işler vasıtasıyla bir miktar daha para kazanarak ev ekonomisini yükseltmek isteyen ev hanımları da evde ek iş arayan kişilerin başında geliyor. Genellikle günün büyük bir kısmını evlerinde geçiren ev hanımları bu tarz işleri yaparak gelir elde etmek istiyorlar. Ev hanımlarına göre pek çok iş olduğu gibi bunları yapmak için hayli vakit ayırmanız gerekmekte. Günde 1-2 saat yapacağınız işler ile pek para kazanmanız mümkün değil. Ancak yine de ne kadar kazanırsak kardır diyorsanız evde ek iş yapmak sizler için uygun olacaktır. Eğer hayal ettiğiniz rakamları bu şekilde kazanamayacağınızı düşünüyorsanız sizlerin bir iş kurarak, yeni bir iş başlatmanız gerekmektedir.

İş Fikirleri

iş fikirleri

Kendi işini kurmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı, arkadaşlarından araştırdığı en önemli konu iş fikirleridir. Bir sektöre girmeden önce o sektör hakkında tüm bilgileri öğrenmeniz gerekmekte. Bu noktada iş fikirleri okumalı ve hani işin ne kadar kazandırdığını öğrenmelisiniz. Bunun için internet üzerinden arama yapıyorsanız çok faydalı bilgiler bulabileceksiniz. 2019 yeni iş fikirleri arasında yer alan son dönemlerin gözdesi olan bardakta mısır, çiğköfte, kestane, lokma dükkanları olarak öne çıkıyor.

Evde Sabun Paketleme İşi

sabun paketleme

Evde ek iş yapan çoğu kişinin tercihi olan evde sabun paketleme işi kolay ve basit bir iş olması nedeniyle bir çok ev hanımı tarafından tercih ediliyor. Genellikle temizlik firmaları tarafından verilen kokulu sabun paketleme işi için çok arama yapmanız gerekmekte. Çoğu kişi bu tarz iş veren yerlere başvuruda bulunuyor fakat pek fazla alım ve iş verme olayları gerçekleşmiyor. Bunun yanında ev hanımları olarak evde kendi yapabileceğiniz işleri satarak kazanç elde etme yoluna gidebilirsiniz. Bu da bir diğer iş fikiridir ve bir çok ev hanımının uyguladığı bir tekniktir. Bu yol ile kazanacağınız paralar sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında adımlar atabilirsiniz.

Okunma : 1536
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da "sarıkız" alarmı
18 Haziran 2019 Okunma: 30571 Asayiş
Karaman’da silahlı saldırıya uğrayan iki kişi yaralandı
15 Haziran 2019 Okunma: 14896 Asayiş
Karamanlı aile ölümden döndü
19 Haziran 2019 Okunma: 12132 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın