Karamandan.com

Karamandan.com

20 Temmuz 2019 Cumartesi
VELİLER VE ÖĞRENCİLER TEDİRGİN OLMASIN
“2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında Temel lise ile özel öğretim kurslarının kapanmasından öğrencilerimiz, velilerimiz tedirgin olmasınlar” diyen Özel Tekin Koleji Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin;  “TEKİN Anadolu Lisesi ve Ortaokulu olarak hafta içlerinde Anadolu Lisesi ile Ortaokul müfredatını işlerken cumartesi ve pazar günleri ise 8.
Kategori : Eğitim
09 Şubat 2019 14:16
 
VELİLER VE ÖĞRENCİLER TEDİRGİN OLMASIN

“2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında Temel lise ile özel öğretim kurslarının kapanmasından öğrencilerimiz, velilerimiz tedirgin olmasınlar” diyen Özel Tekin Koleji Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin;  “TEKİN Anadolu Lisesi ve Ortaokulu olarak hafta içlerinde Anadolu Lisesi ile Ortaokul müfredatını işlerken cumartesi ve pazar günleri ise 8. sınıfları liselere geçiş sınavlarına, 11 ve 12. sınıfları ise üniversite hazırlık kurslarıyla geleceğe hazırlayacağız ”ifadelerini kullandı.

Tekin açıklamasında; Eğitime ne kadar önem veriyoruz gibi soruları kendimize soracak olursak ülkemizin her bölgesinde tüm eğitim kademelerine ciddi yatırımların olduğu söz konusudur. Anasınıfından tutun da liseye kadar bütün aşamalarda herkes en değerli varlıklarının eğitimi için gerek maddi gerek manevi olarak her şeyini ortaya koymuştur. Ancak ne kadar destek olunsa da kalabalık ortamlardan dolayı öğrenciler akademik anlamda belli seviyelere gelememiştir. 

Özel Tekin Eğitim Kurumları da bu amaç doğrultusunda kurulmuştur. Öğrencilerimize daha iyi eğitim sunmak için sınıflarımızın mevcudu 14 kişiyi geçmemektedir. 

Öğrencilerimizin akademik anlamda belli yerlere gelmesini hedefleyen Anadolu lisemiz ve Ortaokulumuz sınav sürecinde de rakiplerine oranla daha iyi bir puan alıp en iyi liselerin ve üniversitelerin kapısını açmada anahtar olacaktır.

Tüm Türkiye biliyor ki önümüzdeki haziran ayında özel öğretim kursları, danışmanlık merkezleri, temel liseler vb. yerler kapanacaktır. 

2007 yılından beri eğitim sektörünün her alanında hizmet vermiş TEKİN KOLEJİ her geçen yıl başarılarına başarı katarak yapmış olduğu çalışmalar ile çocuklarımızı en güzide liseler ve üniversitelere yerleştirmeye devam etmektedir.
 
Tekin Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin hem okul hem üniversite hazırlık sistemiyle eğitim programımızın velilerimiz ve öğrencilerimiz için bir avantaj olduğunu belirtmektedir. Lisenin ve Ortaokulun içinde hazırlık kurslarının olması ekonomik açıdan ve zaman açısından kazanç sağlamaktadır. Neticede daha önce de okula giden öğrenciler zamanlarından fedakârlık yaparak kurslara gidiyorlardı. Tekin Eğitim Kurumları olarak bu programların uygulanmasının velilerimiz ve öğrencilerimiz için de iyi bir seçim olacağını düşünmekteyiz. Bu hazırlıkların okulun içerisinde olması, Cumartesi - Pazar ve hafta içindeki ek derslerle eksikliklerin giderilmesi velilerimiz ve öğrencilerimiz için iyi bir seçenek oluşturmaktadır.” İfadelerine yer verdi.
 

Okunma : 4069
Foto galeri
maboto
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 25632 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 10916 Asayiş
Düğünde açılan ateşte gelin yaraladı
19 Temmuz 2019 Okunma: 9891 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın