Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2020 Pazartesi
Ulusal Yarışma Sonuçlandı
Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması ödül töreni yapıldı.
Kategori : Eğitim
17 Haziran 2016 10:53
 
Ulusal Yarışma Sonuçlandı
karaman

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması ödül töreni yapıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenirliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve proje sponsor kuruluşu Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği(SETBİR) işbirliğinde ilkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için 81 ilde iller bazında düzenlenen “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması”nda ilimizden dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi.

15.06.2016 günü İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzde yapılan törende yarışmada birinci olan merkez Esentepe İlkokulundan Sibel DEMİRGÜL’e tablet bilgisayar ve bluetooth kulaklık, ikinci olan Başarı Kolejinden İrem Eylül AYKUT’a  tablet bilgisayar, üçüncü olan merkez Mehmet Çavaş İlkokulu öğrencisi Cemil KURT’a ise bluetooth kulaklık verildi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri Müdür Yardımcılarımız Baran Yavuz YÜREKLİ ve Abdullah KAYA ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman KURT tarafından teslim edildi. Güvenilir gıda konusunda toplumsal duyarlılık ve farkındalığın oluşturulmasında bu tür organizasyonların faydalı olacağını belirten İl Müdür Yardımcısı KAYA ödül alan öğrencileri tebrik etti.

Okunma : 3216
Foto galeri
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 16013 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15176 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 10738 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın