Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 17 Eylül 2019  -  Saat : 09:58:18   Görüntülenme: 5154

Özel Karaman Anadolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi Açıldı

Özel Karaman Anadolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi yapılan törenle hizmete girdi. 

Elmaşehir Mahallesi Malazgirt Caddesi BİAY Konutları altında hizmete giren kreşin açılış törenine Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, davetliler ve öğrenci velileri katıldı. 

Kurdele kesimi öncesi açılış koşması yapan Kreş yetkilisi Rabia Yastıbaş Bulgaz yaptığı konuşmada; “Yeni bir oluşumun başındayız ve hepimiz çok heyecanlıyız. Bu heyecana ortak olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

"Okulumuz 0-6 yaş dönemi çocuklarımıza hitap edecek" diyen Bulgaz; "Onların geleceklerini en iyi şekilde tamamlayabilecekleri, sağlıklı, ferah ve güzel bir ortam hazırladık."dedi.

Bulgaz konuşmasında; "Öğrencilerimizi kıymetli kadromla ve deneyimli öğretmenlerime teslim ediyoruz. Onları en güzel şekilde yetiştirip hayata hazırlayacağız. Saygıyı, sevgiyi ve kendilerine güveni aşılamak için elimizden geleni yapacağız. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

MUT BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN ŞEKER; HAYIRLI OLSUN
Daha sonra kürsüye davet edilen Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker: “Bizim için Süleyman’da, Rabia’da çok özel insanlar. Karaman’a böyle bir eser kazandırdıkları için kendilerini kutluyorum. Geldiğim zaman okulun içerisini gezdim, çok başarılı ve çok güzel sonuçlar alacaklarına inanıyorum. Allah yardımcıları olsun” dedi. 

Kurdele kesiminin ardından çocukları ile birlikte kreşi gezen veliler bol bol fotoğraf çekindi. Açılış töreni verilen ikramlar ile son buldu.

Özel Karaman Anadolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi Açıldı
Özel Karaman Anadolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi Açıldı Özel Karaman Anadolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi yapılan törenle hizmete girdi.