Karamandan.com

Karamandan.com

21 Şubat 2018 Çarşamba
Özel Envar Koleji Eğitime Hazır
Karaman Özel Envar Koleji  güçlenen ve dinamik kadrosu ve yenilenmiş modern sınıflarıyla 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına hazır.
Kategori : Eğitim
13 Eylül 2017 14:40
 
Özel Envar Koleji Eğitime Hazır

Karaman Özel Envar Koleji  güçlenen ve dinamik kadrosu ve yenilenmiş modern sınıflarıyla 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına hazır.

Karaman Özel Envar Koleji  Müdürü Hasan Hüseyin Korkmaz; 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında  dinamik ve güçlü öğretmen kadrosuyla hizmet vereceklerini söyledi. Korkmaz; yenilenen yemekhanemiz, modern sınıflarıyla ve güçlenen - dinamik öğretmen kadromuzla ve farklı eğitim anlayışımızla Karaman’ın en başarılı okulu olmak için çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz” dedi.

Karaman Özel Envar Koleji müdürü Korkmaz ; “Çocuklarımızı sadece ders konusunda değil her alanda en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz” dedi.

“ÖĞRENME VE ÖĞRETME AŞKI BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR”

Korkmaz; “Karaman Özel Envar Koleji’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen başta kurucularımız olmak üzere Yönetim Kurulumuza, idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve tüm çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. TEOG sınavlarında  Türkiye birincisi çıkararak başarımızı taçlandırdık. Karaman’da okullar arası yapılan bilgi yarışmasında gruplarda birinci olarak farkımızı ortaya koyduk.

Güçlenen dinamik eğitimci ve idareci kadromuzla  başlayan 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Aldığım sorumluluğunun önemi, ciddiyetini ve hassasiyetini biliyorum. Öğrenme ve öğretme aşkı bizi birbirimize kopmaz biçimde bağlamaktadır. Bunun yanında çocuklarımızı ülkesini, vatanını seven, soran sorgulayan, kendisiyle ve çevresiyle barışık, akademik bilgilerle donatılmış bireyler olarak geleceğe hazırlamak en önemli hedefimizdir. 

 

Okunma : 3632
Foto galeri
Aktekke
gultes c6
Göksu Emlak
Gündem haberleri
Karaman'da Feci Kaza
19 Şubat 2018 Okunma: 37921 Asayiş
Kontrolü kaybeden araç vatandaşı ezdi
19 Şubat 2018 Okunma: 22763 Asayiş
Parkta bıçaklar konuştu
19 Şubat 2018 Okunma: 15368 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın