Karamandan.com

Karamandan.com

04 Ağustos 2020 Salı
Öğretmen Tercihim'de Öğretmen Olmak
Öğretmen Tercihim de kayıtlı olan öğretmenler öğrencilerine en kolay yoldan ulaşabilmektedir.
Kategori : Eğitim
06 Temmuz 2020 14:30
 
Öğretmen Tercihim'de Öğretmen Olmak

Öğretmen Tercihim de kayıtlı olan öğretmenler öğrencilerine en kolay yoldan ulaşabilmektedir. Profil tanıtımları reklam çalışmaları ile güçlendirilerek istedikleri kitleye erişim sağlayabilirler. Öğretmenlere kendi kişisel reklamları için bazı öneriler;

Verdiğiniz eğitimi tanıtmak öğrencilerin görüntüleyebilmesi için kullandığınız, kartvizit, el ilanları veya herhangi bir online reklam gibi, tüm pazarlama materyalleri, gerçeğe dayanmalıdır. Öğretmen Tercihim de bunların hiç birine gerek kalmadan tek bir platform üzerinden dilediğiniz hedef kitlesine ulaşarak özel derslerinize vakit kaybetmeden başlarsınız.

Eğer bir öğrenci veya veli yüz yüz görmeyi talep ettiği takdirde, sahip olduğunuzu iddia ettiğiniz tüm deneyim, sertifika ve belgeleri kanıtlayabilir olmalısınız özel ders için gerekli ve önemli kurallardan biridir.

Öğretmen Tercihim

Ayrıca;

Birçok özel ders kurumunda, özel ders veriyor da olsanız yüz yüze de çalışsanız, iddia ettiğiniz yeterlilikleri doğrulamış olacaktır. Çünkü siz artık kendinizi temsil ettiğiniz kadar aslında çalıştığınız platformu da temsil eder konumda olacaksınız.

Öğretmen Tercihim de kendinize ait oluşturduğunuz öğretmen profiline eklediğiniz bilgiler ve yeterlilikler, potansiyel öğrencilerin hizmetine sunulmadan önce. Öğretmen Tercihim ekibi tarafından incelendikten sonra onaylanarak yayına alınır. Tabi Adli sicil kaydı almak veya özel sigorta yaptırmak veya diplomanızı yüklemek tamamen sizin insiyatifinize kalmış.

Öğretmen Tercihim de ;

Sahip olduğunuzu iddia ettiğiniz tüm yetenekleri, nitelik ve başarılarla ilgili tamamen doğru ve dürüst olmalısınız. Örneğin; Dil öğrenmek için yurt dışında bir süre kaldım diyemezsiniz. Gerçekten gitmediğiniz ve yapmadığınız bir bilgiyi paylaşmak sizler için sorun teşkil edecektir. Bunlardan farklı olarak tüm öğrencilerimin sene sonunda  karnelerine notları 5  geldi diyerek doğru olmayan bir bilgi vermemelisiniz.

Öğretmen Tercihim

Fakat daha önceki verdiğiniz derslerde öğrencilerinizi başarılı olmaları için nasıl cesaretlendirdiğinize, nasıl bir çalışma şekli uyguladığınıza ve derse nasıl motive ettiğinize dair küçük notlar paylaşmanız profilinizde gezinen öğrencilerin dikkatini çekecektir. Reklamını yapmış olduğunuz diğer tüm bilgilerde olduğu gibi, evde özel ders hizmetinizi tanıtmak için önceki öğrencilerinizle ilgili geçmiş başarı öykülerini veya deneyimlerini kullanacaksanız bu bilgilerin de doğrulanabilir olması önemli bir konudur.

Özel ders vermek suç mu? Hayır. Ancak verilen hizmetle ilgili yanıltıcı bilgi sunmak ceza gerektiren bir suçtur.

Bilgilerinizden herhangi biri hakkında yalan söyler veya müşteriyi yanlış yönlendirirseniz yanıltıcı reklamların bildirildiği üst kuruma bildirme hakları vardır, bu da uzun ve maliyetli yasal işlemleri beraberinde getirir.

https://www.ogretmentercihim.com/

Okunma : 387
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Yangın çıkan iş yerinde büyük çapta maddi hasar oluştu
03 Ağustos 2020 Okunma: 7518 Asayiş
SELAHATTİN SANLI SAVRAN KORONADAN HAYATINI KAYBETTİ
01 Ağustos 2020 Okunma: 7415 Yaşam
Karaman'da caddelerde drift yapan sürücü kameralara yansıdı
01 Ağustos 2020 Okunma: 6887 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın