Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ekim 2018 Cumartesi
ÖNDER BÜYÜK KURULTAYA HAZIR
KARAMAN ÖNDER BAŞKANI MEHMET SARI, BÜYÜK KURULTAY İÇİN HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ.
Kategori : Eğitim
11 Ekim 2018 13:39
 
ÖNDER BÜYÜK KURULTAYA HAZIR

KARAMAN ÖNDER BAŞKANI MEHMET SARI, BÜYÜK KURULTAY İÇİN HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Karaman Önder İmam Hatipliler Derneği, basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

15. Önder İmam Hatipliler Derneği Kurultayı, Karaman ve Manavgat Önder’in ev sahipliğinde Manavgat’ta gerçekleşeceğini ifade eden Karaman Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı Mehmet Sarı İmam Hatip camiasının bu sene “Bilgi ve Hikmetle” teması etrafında buluşacağını söyledi. 

Sarı açıklamasında; Bu sene 15.si düzenlenecek olan Önder İmam Hatipliler Derneği Kurultayı, Karaman Önder ve Manavgat Önder'in ev sahipliğinde Karaman Belediyesin katkılarıyla Manavgatta gerçekleşecek.

Türkiye genelinde 550 Derneğin Başkan ve başkan vekili düzeyinde gerçekleşecek kurultay’a Bakanlar, Milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı; Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı, Milli Eğitim Müdürü ve çok sayıda Bürokrat katılacak.

13-14 Ekim  tarihlerinde Manavgatta yapılacak kurultayda bu sene “bilgi ve hikmetle” teması üzerinde durulacak. Ayrıca özellikle şu konularda görüş bildirilecek “İmam Hatip okullarının Türkiye’nin geleceğinde ki yeri ve önemi, Okul Yönetimi ve Stk işbirlikleri,Eğitimden beklediğimiz temel değerler,Milli ve manevi değerlerimizin toplumda görünür olması, Nitelikli gelecek için Önder’in yapacağı katkılar”.

Karaman Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından yapılan açıklamada ise, "Her sene bir tema etrafında yapılan kurultayda #nitelikli gelecek #istikametüzere #samimiyetle temalarında sonra #bilgivehikmetle diyoruz.dedi.

Okunma : 1507
Foto galeri
gultes c6
isabet
Aktekke
GÜNEY EMLAK
Gündem haberleri
13 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti!
16 Ekim 2018 Okunma: 22060 Asayiş
Katil Cinayetini İtiraf Etti!
16 Ekim 2018 Okunma: 13923 Asayiş
Sevindiren Büyük Müjde
16 Ekim 2018 Okunma: 12111 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın