Karamandan.com

Karamandan.com

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Mevlüt Kuntoğlu Personeliyle Vedalaştı
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarıyla gerçekleştirdiği veda programının ardından Karaman’dan ayrıldı.
Kategori : Gündem
15 Mart 2019 16:16
 
Mevlüt Kuntoğlu Personeliyle Vedalaştı

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarıyla gerçekleştirdiği veda programının ardından Karaman’dan ayrıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen programda konuşan İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu iki yıl boyunca birlikte güzel çalışmalara imza atıldığını belirtti. 

“Kaliteyi artırmak için üretme ve iyi örnekleri takip ederek Karaman’a kazandırma noktasında birlikte gayret sarf ettik”

Özelde Karaman’ın, genelde de ülkenin gelişimi için el birliğiyle daha iyiyi ulaşma çabasının olduğunu ifade eden Kuntoğlu “Kaliteyi artırmak için üretme ve iyi örnekleri takip ederek Karaman’a kazandırma noktasında birlikte gayret sarf ettik. Sizlerle birlikte iki yıl boyunca Karaman’a ne yapılabilecekse gerçekleştirmeye çalıştık. Geçen süre zarfında kasıtla kimsenin kalbini kırmamaya dikkat ettim. Görevimiz gereği bazen sert tavrımız olmuşsa da bunun keyfiyetten ileri gelmediğini bilmenizi isterim. Zorbalık yapmadan başarıya zorlamaya gayret ettik.” dedi. 

“Tevazu insanı yükseltir, güç ve kudret insanı alçaltır”

Kimi insan geldiğine kimi insan gittiğine sevindirir diyerek sözlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu “Bizler iyi ki tanıdık, birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduk dedirtebilen yöneticilerden olabilmişizdir inşallah. Tevazu insanı yükseltir, güç ve kudret insanı alçaltır. Devletimizin sunmuş olduğu imkânlarla güzel bir hizmet binasında görev yapıyoruz. Gelen vatandaşa karşı alçakgönüllülükle, yapıcı bir tavırla görevinizi yerine getirmelisiniz. Elimizdeki bu nimetlere şükrederek kadrini bilerek hizmet etmeliyiz. Hizmet odaklı çalışan daima kazanır, ardında güzel izler bırakır. Birbirinize değer vermenin kıymetini bilmelisiniz. Önemli olan kubbede hoş bir sada bırakabilmektir. İnsanız, eksiğimiz olmuştur, sizlerden haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Benden yana üzerinizde varsa haklarım helal olsun.” şeklinde konuştu.

Kuntoğlu görev süresi boyunca her işi ilgili mevzuat çerçevesinde adaletle yapmaya gayret gösterdiğini belirterek iyi dilek temennileriyle sözlerine son verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu anısına hazırlanan video gösteriminin ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt çalışma arkadaşları adına kısa bir teşekkür konuşması yaparak Kuntoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na takdim edilen hediye sonrasında Kuntoğlu’nun personelle tek tek vedalaşmasının ardından birlikte çekilen toplu fotoğrafla program sona erdi. 

Okunma : 1557
Foto galeri
maboto
KORKMAZLAR
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15398 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15095 Asayiş
TOKİ Karaman Kırbağı 2019 kura çekilişi ne zaman?
20 Mayıs 2019 Okunma: 10596 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın