Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 15 Mayıs 2018  -  Saat : 17:24:17   Görüntülenme: 1630

KMÜ Rektörü Akgül, Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, 741. Karaman Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.

KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cahit Suci eşliğinde gerçekleşen ziyarette ‘Dilimiz Kimliğimiz’ konulu kompozisyon yarışmasında birinci olan KMÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Burcu Şekerci, üçüncü olan Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencisi Şeyma Şimşek, sekizinci olan Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Ayşegül Özgün ile ‘Türk Halk Müziği Ses Yarışması’ ikincisi olan Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı öğrencisi Cemil Kocakafa Rektör Akgül ile başarılarını paylaştı.   

Öğrencilerle teker teker tokalaşan ve kendilerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Akgül, “Türkçenin başkentinde ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye girmiş olmanız sizler için olduğu kadar bizler için de gurur kaynağı. Hepinizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Ziyaret, öğrencilere teşekkür belgesi verilmesiyle sona erdi.

KMÜ Rektörü Akgül, Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti
KMÜ Rektörü Akgül, Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof.