Karamandan.com

Karamandan.com

17 Şubat 2019 Pazar
KARADAĞ BURSLULUK SINAVI YAKLAŞIYOR
Karadağ Ailesi olarak bizler yarışmacı ruhun eğitimde çok önemli olduğunu düşünüyoruz.
Kategori : Eğitim
12 Şubat 2019 12:10
 
KARADAĞ BURSLULUK SINAVI YAKLAŞIYOR

Karadağ Ailesi olarak bizler yarışmacı ruhun eğitimde çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Başarıyı yakalamanın temel sırrının hayal etmek olduğunu ve bu hayallerin peşinden koşmak gerektiğini de çok iyi biliyoruz.

Karadağ Bursluluk Sınavı, her yıl kendi seviyesini ölçmek isteyen ve bunu yaparken güzel ödülleri hedefleyen bütün öğrencilere kapılarını açıyor. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl sadece 8. sınıf öğrencilerine uygulayacağımız sınav ile sizlere, büyük avantajlarla Karadağ ailesinin bir ferdi olma imkânını sunacağız. 

9,10 ve 11. sınıf öğrencilerini de unutmadık. Bu kademedeki öğrenciler de Merkezi Sınav'da aldıkları puanlarla başvuru yaparak burs avantajlarından yararlanma imkânına sahip olacak. 

Sınava katılacak öğrenciler sınav kaydı ve sınav giriş belgesi Sanat Kitabevi'nden alacaklardır. Aynı zamanda ücretsiz servis imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz için servis saat ve hareket noktaları okulumuzun internet sitesinden duyurulacaktır.

Karaman'ın en kaliteli eğitim kurumunu deneyimleme şansına sahip olacağınız ve istisnasız herkese süpriz hediyelerin verileceği bu eğitim şölenine katılmayı ihmal etmeyin.

 

Okunma : 872
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Eşine fuhuş yaptıran koca tutuklandı
13 Şubat 2019 Okunma: 15609 Asayiş
Muhtar aşkını ilan etti
13 Şubat 2019 Okunma: 9984 Gündem
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
14 Şubat 2019 Okunma: 9447 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın