Karamandan.com

Karamandan.com

19 Temmuz 2019 Cuma
KARADAĞ BURSLULUK SINAVI YAKLAŞIYOR
Karadağ Ailesi olarak bizler yarışmacı ruhun eğitimde çok önemli olduğunu düşünüyoruz.
Kategori : Eğitim
12 Şubat 2019 12:10
 
KARADAĞ BURSLULUK SINAVI YAKLAŞIYOR

Karadağ Ailesi olarak bizler yarışmacı ruhun eğitimde çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Başarıyı yakalamanın temel sırrının hayal etmek olduğunu ve bu hayallerin peşinden koşmak gerektiğini de çok iyi biliyoruz.

Karadağ Bursluluk Sınavı, her yıl kendi seviyesini ölçmek isteyen ve bunu yaparken güzel ödülleri hedefleyen bütün öğrencilere kapılarını açıyor. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl sadece 8. sınıf öğrencilerine uygulayacağımız sınav ile sizlere, büyük avantajlarla Karadağ ailesinin bir ferdi olma imkânını sunacağız. 

9,10 ve 11. sınıf öğrencilerini de unutmadık. Bu kademedeki öğrenciler de Merkezi Sınav'da aldıkları puanlarla başvuru yaparak burs avantajlarından yararlanma imkânına sahip olacak. 

Sınava katılacak öğrenciler sınav kaydı ve sınav giriş belgesi Sanat Kitabevi'nden alacaklardır. Aynı zamanda ücretsiz servis imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz için servis saat ve hareket noktaları okulumuzun internet sitesinden duyurulacaktır.

Karaman'ın en kaliteli eğitim kurumunu deneyimleme şansına sahip olacağınız ve istisnasız herkese süpriz hediyelerin verileceği bu eğitim şölenine katılmayı ihmal etmeyin.

 

Okunma : 1200
Foto galeri
maboto
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19803 Asayiş
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 8150 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7723 Spor
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın