Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2020 Pazartesi
İmam Hatip Ortaokulunun TEOG Başarısı
TEOG Sınav Sonuçlarında İmam Hatip Ortaokulunun Başarısı Dikkat Çekti.
Kategori : Eğitim
16 Haziran 2016 17:40
 
İmam Hatip Ortaokulunun TEOG Başarısı
karaman

TEOG Sınav Sonuçlarında İmam Hatip Ortaokulunun Başarısı Dikkat Çekti.

2015-2016 eğitim öğretim yılı TEOG sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulunan Karaman İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Adem GÜMÜŞ, yıl içerisinde yaptıkları sosyal ve kültürel organizasyonlar yanında akademik olarak da son derece başarılı bir yıl geçirdiklerini ifade etti.

Gümüş, konuyla ilgili açıklamalarında şu sözlere yer verdi: “1. dönem TEOG sınavında bir öğrencimiz 120 tam puan almış, 102 öğrencimiz ise farklı 6 dersten olmak üzere yanlışsız ve eksiksiz olarak tam puana ulaşmışlardı. Yoğun bir çalışmanın ardından bu dönem, öğrencilerimizden Büşra Özcan 119 soruya doğru cevap verirken, 125 öğrencimiz de farklı derslerden olmak üzere  sorulara eksiksiz doğru cevap vermiştir. Bu sonuçlar okulumuzu, devlet ortaokulları düzeyinde  Karaman’ın en başarılı eğitim kurumu yapmıştır.” 
Bu sonuçları yeterli görmeyeceklerini ve ileriki zamanlarda  ülkemizin en önde gelen okulları arasında yer almak için  çaba göstereceklerini belirten Okul Aile Birliği Başkanı Adem GÜMÜŞ, “gelecek yıl daha da başarılı olabilmek için şimdiden öğrencilerimize çeşitli imkanlar sunmaya yönelik çalışmalara devam ediyoruz. İlave yaz kursu ile ara vermeden devam edeceklerini ve yeni eğitim öğretim yılında başarılı öğrencilerimize burs, ücretsiz servis ve yemek gibi imkânlar da sunmayı düşündüklerini” ifade etti.

Adem GÜMÜŞ, “Başarıların elde edilmesinde en önemli pay sahibi olan başta  okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, okulumuza desteklerini esirgemeyen velilere ve özellikle yoğun ve yorucu bir yıl geçirerek başarıyı hak eden öğrencilere teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.” şeklinde konuşmasına son verdi.

Okunma : 4261
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 16008 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15175 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 10680 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın