Karamandan.com

Karamandan.com

16 Kasım 2018 Cuma
Birebir Özel İlgi Matematik'te Başarı Getiriyor
Karaman'da matematiği sevdirerek öğreten "MD Matematik Özel Eğitim Kursu" öğrencilerine birebir özel ilgi ile  başarı sağlıyor.
Kategori : Eğitim
22 Ekim 2018 11:46
 
Birebir Özel İlgi Matematik'te Başarı Getiriyor

Karaman'da matematiği sevdirerek öğreten "MD Matematik Özel Eğitim Kursu" öğrencilerine birebir özel ilgi ile  başarı sağlıyor.

Yüksek dikkat ve disiplinli çalışma gerektiren matematik dersi için Karaman'da MD Matematik Özel Eğitim Kursu prensipli çalışma sistemi ile öğrencilerdeki matematiği öğrenme sorununu ortadan kaldırıyor.

Matematik dersinin günü kurtaracak ezberler ile yürümeyeceğini ve öğrencilere özel ilginin önemini vurgulayan okul yöneticisi Ahmet Yaşar, "Matematiği öğrencilerimize zevkle öğretme çabasına girdiğimiz için kurumumuzda ağırlıklı olarak "birebir etüt ve eğitimler" ile "öğrencilerimize özel ilgi" prensiplerini benimsedik. Matematiği eğlenceli hale getirerek, fobi değil hobi haline getiriyoruz." dedi.

8 Kişilik Sınıflar ve Birebir Etütler

9, 10, 11, 12. sınıf öğrencileri ve mezunlara yönelik Matematik ve Geometri dersleri veren MD Matematik Özel Eğitim Kursu'nda, matematik ve geometri dersleri için genel eğitimlerde, 8 kişilik seviye sınıfları oluşturarak az sayıda ve yakın seviyedeki öğrencilere daha rahat anlama koşulları sağlanıyor. Böylelikle öğrencilerle daha fazla birebir soru çözümleri, birebir etüt ve özel ilgi sağlanabiliyor.

Kurumda yapılan düzenli deneme sınavları ile derslerde alınan mesafeler ölçülüyor. Zayıf noktalar daha hızlı tespit edilerek, etüt ve birebir soru çözümleri için konular saptanıyor.

MD Matematik Özel Öğretim Kursu
Adres: Fenari Mahallesi 293. Sokak No:5 Karaman (Çarşı Karakolu arkası)
Telefon: 0338 213 07 07 - 0543 213 07 06

 

Okunma : 4533
Foto galeri
GÜNEY EMLAK
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Çöp evin temizlenmesi için cadde trafiğe kapatıldı
15 Kasım 2018 Okunma: 14099 Gündem
Karaman Hava Durumu
12 Kasım 2018 Okunma: 10649 Gündem
Karaman'a yeni Otel Yatırımı; New Karaman Otel Açılıyor
13 Kasım 2018 Okunma: 8550 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın