Karamandan.com

Karamandan.com

20 Şubat 2020 Perşembe
AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama
AÖF yaz okulu sınav giriş belgeleri Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlandı.
Kategori : Eğitim
10 Eylül 2019 12:12
 
AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama

AÖF yaz okulu sınav giriş belgeleri Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlandı. 14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖF yaz okulu sınav giriş belgelerini sorgulamak isteyen adaylar https://aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden e-posta veya TC kimlik numalarının yanı sıra şifrelerini girdikten sonra sorgulama yapabilecek.

AÖF yaz okulu sınav giriş belgeleri yayımlandı Yüzlerce adayı yakından ilgilendiren AÖF yaz okulu sınav giriş belgeleri https://aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden adayların erişimine sunuldu. Adaylar AÖF bahar dönemi sınav giriş belgelerini Öğrenci otomasyonu sayfası üzerinden TC kimlik numarası veya e-posta adreslerini girdikten sonra şifrelerini girerek AÖF yaz okulu sınav giriş belgelerini sorgulayabilecek.

AÖF YAZ OKULU SINAV TARİHLERİ

2018-2019 eğitim öğretim yılı yaz okulu sınavları 14-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

YAZ OKULU SINAVLARINA GİRECEK OLAN ADAYLARA UYARI

Sınava gireceğiniz binayı, sınavdan en geç 1 gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Sınava girebilmeniz için gerekli olan "Sınav Giriş Belgesi" ve "Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik" (Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Mavi Kart, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesi, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmî belge bu amaçla kullanılabilir.) belgelerinizi sınava gitmeden önce mutlaka hazırlayın.

Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında, yanınızda kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmemektedir.

Sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulunun.

Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmamaktadır.

Sınavda yapacağınız işaretlemeler ve yazacağınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi bulundurunuz.

Cevap kâğıdı üzerine test grubunuzu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayı unutmayınız. Test grubunu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayan veya birden fazla kodlama yapan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.

Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunmamalıdır. Aksi takdirde sınavınız ne yazık ki geçersiz sayılacaktır.

Resmi kıyafetle (kıtalarından izinli er ve erbaşlar haricinde) sınava giremezsiniz.

Sınav değerlendirilirken doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşülecek ve kalan sayı sınavla ilgili ham puanınız olacaktır. Bu nedenle, hakkında hiçbir fikriniz olmayan soruları boş bırakınız. Ancak, soruda verilen seçeneklerden birkaçını eleyebiliyorsanız kalanlar arasında doğru cevabı kestirmeye çalışmanız yararınıza olabilir.

 

Okunma : 495
YARIŞMA
guney sigorta
maboto
başarı
EKSPERTİZ
seç
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 28745 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 18111 Gündem
Karaman'a Yağışlı ve Soğuk Hava Geliyor!
19 Şubat 2020 Okunma: 13676 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın