Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 24 Nisan 2019  -  Saat : 13:25:28   Görüntülenme: 6487

YHM Ramazan Ayına Hazır

Karaman'ın en büyük market zinciri YHM Ramazan Ayına hazır.

Tüm Karaman halkına şimdiden hayırlı Ramazanlar dileklerini ileten YHM Yetkilisi Hacı Binarbaşı Ramazan Ayının şehrimize ve memleketimize bereketler getirmesini temenni ettiklerini ifade etti. Ramazan Ayı için tüm hazırlıkların tamam olduğunu söyleyen Hacı Binarbaşı; Bu Ramazan ayında da her zaman olduğu gibi en kaliteli gıda ürünlerini en uygun fiyata satabilmek için tüm hazırlıklarımız tamam. Bunun yanında Ramazan paketleri ve bu yıl ilk kez uygulayacak olduğumuz alışveriş kartları ile hemşehrilerimize hizmet vereceğiz." dedi

YHM Ramazan Alışveriş Kartları
Bu yıl Karaman'da ilk kez uygulanacak olan "YHM Ramazan Alışveriş Kartları" ile sevindireceğimiz insanları rencide etmeden yardımlarımızı yapabileceğiz. Kredi kartı gibi çalışan "YHM Ramazan Alışveriş Kartları" 35, 50 ve 100 TL'lik limitleriyle normal kredi kartı ile alışveriş yapmakla aynı şekilde işleyecek. Bu kartlardan dilediğiniz kadar alabilir sevdiklerinize, personellerinize, ihtiyaç sahibi insanlara verebilirsiniz. Sizlerde acele edin Ramazan Ayı programınızı erkenden yapın. Tüm YHM Mağazalarında geçerli YHM Ramazan Alışveriş Kartlarındaki indirimli fiyatları kaçırmayın.

Ekonomik Ramazan Paketi 49,95 TL
Bu Ramazan Ayında sizler için özel olarak hazırlanan ve tamamen markalı, kaliteli ürünlerden oluşan "Ekonomik Ramazan Paketi" yine YHM Mağazalarında. Sadece 49,95 TL ödeyerek alabileceğiniz "Ekonomik Ramazan Paketi" mübarek Ramazan Ayında sevindirmeyi düşündüğünüz aileler düşünülerek hazırlandı.

Avantajlı Ramazan Paketi 99,95 TL
Orta halli bir Karaman ailesinin mutfağında bulunan ve tercih edilen ürünlerden oluşan "Avantajlı Ramazan Paketi YHM Mağazalarında sadece 99,95 TL'den satışa sunuluyor. Yine kaliteli markalardan oluşan paket yardımlaşma ve dayanışma ayı Mübarek Ramazan Ayında  cüzdanlarınıza bereket kazandıracak.

Uzaklardaysanız bu sürpriz size göre
Karaman dışındaki gurbetçilerimiz eğer memleketten uzaktaysanız YHM Online web sitesinden alışveriş yaparak sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. İster yurtdışında olun ister şehir dışında Mübarek Ramazan Ayında yanında olamadığınız sevdiklerinize iftarlık hediyeler yollayabilirsiniz. Bunun için www.yhm.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

YHM Ramazan Ayına Hazır
YHM Ramazan Ayına Hazır Karaman'ın en büyük market zinciri YHM Ramazan Ayına hazır.