Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Özel Karadağ Fen Lisesi Açılıyor
Özel Karadağ Anadolu Lisesi müdürü Yücel Karakuş, yaptığı açıklama ile müjdeyi verdi.
Kategori : Duyurular
17 Nisan 2019 12:42
 
Özel Karadağ Fen Lisesi Açılıyor

Özel Karadağ Anadolu Lisesi müdürü Yücel Karakuş, yaptığı açıklama ile müjdeyi verdi. Bir süredir yetkili makamlar ile görüşmeler yürüttüklerini belirten Karakuş, sözlerini şöyle sürdürdü:

Karaman’ın tartışmasız en kaliteli eğitim kurumu olan Özel Karadağ Anadolu Lisesi, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılından itibaren Fen Lisesi birimini de hizmete açıyor.

Öğretmen kadrosu ile lider konumda bulunan Karadağ, Karaman’a bir Fen Lisesi kazandırmak için bütün izinlerini tamamlamıştır. Fen lisemizin kontenjanlarını oluştururken gerek TEOG gerekse LGS sonuçlarına göre belirleyeceğimiz başarı yüzdelerine göre öğrenci alımı yapacağız. 
Kurulduğu günden beri disiplin ve başarının gelenekleştiği Karadağ Okulları, öğrenci odaklı anlayışıyla ve sınavlara eksiksiz hazırlayan sistemiyle, dokuzuncu sınıftan mezun olana dek öğrencilere en iyi ve en doğru eğitimi vermeyi ilke edinmiştir.

Okulumuz öğrencileri, ilimizin en nezih ve ferah ortamında eğlenerek eğitim görüyor ve hayata çok daha iyi hazırlanıyorlar. Her şeyi bir tarafa bıraktığımızda, bizim öğrencilerimiz “İyi birer insan” olmayı öğreniyorlar.

Fen Lisesi birimimizin açılması kampüs hedeflerimiz için yalnızca bir başlangıç. Çok yakın zamanda ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul kademelerinde de “Karadağ” kalitesini, Karaman halkına armağan edeceğiz. Amacımız, eğitim serüvenine başlayan her çocuğumuza ilk gününden üniversiteyi kazandığı güne dek yol gösterici olmaktır. Asıl büyük hedefimiz ise yetiştirdiğimiz her gencin Türk milletine yakışır birer yurttaş olmasıdır.

Mart ayında yaptığımız “Bursluluk Sınavı” ile birçok başarılı öğrenciye daha uygun imkânlarla “Karadağlı” olma imkanını sağladık. Avantajlı erken kayıt fırsatlarımız hala devam ediyor.

Temiz ve modern bir ortam,
İşinin uzmanı öğretmenler,
Eğlenceli bir eğitim anlayışı,
Birçok farklı sosyal faaliyet,
Üniversite hedefinde başarı.


Karadağlı olmak istiyorsanız acele edin!

Yücel KARAKUŞ 
Özel Karadağ Anadolu Lisesi Müdürü
 

Okunma : 1203
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12518 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11883 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8508 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın