Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2019 Salı
Konya SMMMO  Başkan adayı İbrahim Pekperdahcı
Konya SMMMO  Başkan adayı İbrahim Pekperdahcı’nın Hazım Uluşahin İş Merkezi A Blok No 106 da gerçekleştirdiği seçim bürosu açılışına Meslekte İlke grubu üyeleri katıldı.
Kategori : Türkiye Gündemi
17 Nisan 2019 11:55
 

Konya SMMMO  Başkan adayı İbrahim Pekperdahcı’nın Hazım Uluşahin İş Merkezi A Blok No 106 da gerçekleştirdiği seçim bürosu açılışına Meslekte İlke grubu üyeleri katıldı.

     Pekperdahcı açılışta yaptığı konuşmada; bütün meslektaşlarını tek tek ziyaret ederek projelerini açıklayacağını, Seçim istişare ofisine bütün meslektaşlarını beklediklerini dile getirirken şu ifadelere yer verdi “Hep beraber omuz vererek mesleğimizi ve meslektaşımızı bir adım daha ileriye taşıyabiliriz.

Sen ben kavgasını bir kenara bırakıp uygulanabilir fikirlere ihtiyacımız var.  Bir elin nesi var, çoğunluğun gücü var. Hep beraber yuvamız olan Odamızı birlikte yönetmek için omuz vermeye söz veriyoruz.  Çok şükür "BİZ" olmanın gururunu yaşıyoruz.. Hep beraber mesleğimiz ve meslektaşımız için bir adım daha atmanın sevinci içerisindeyiz.

Gençliğimizin enerjisini büyüklerimizin tecrübesiyle birleştirerek her daim meslektaşımızın yanında olacağımıza söz veriyoruz. Bağımlı, bağımsız, çalışmayan, stajyer, hangi durum ve pozisyonda olursanız olun mesleğimiz ve meslektaşımız için - 1- fikri olan herkesi seçim ofisimize bekliyoruz. Bizler Büyük bir aileyiz ve yuvamız olan  Odamızı hep beraber yönetmek için  yola çıkıyoruz” dedi ve konuşmasını Seçim sloganı olan SEN BEN YOK! BİZ VARIZ diyerek tamamladı.

Okunma : 177
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 30538 Asayiş
Sağ kurtulan olmadı; 7 ölü
21 Temmuz 2019 Okunma: 18166 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 13932 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın