Karamandan.com

Karamandan.com

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Karamandan.com Karaman'ın gururu oldu
Karamandan.
Kategori : Duyurular
12 Şubat 2020 18:49
 
Karamandan.com Karaman'ın gururu oldu

Karamandan.com haber sitemiz Türkiye genelinde en iyi 6. yerel site oldu.

Google Analytics verilerine göre Karamandan.com; Günde ortalama 8 Bin farklı kişinin, 25 Bin defa ziyaret ederek yaklaşık 80 Bin haber okuduğu bir site konumuna gelmiştir. Geçtiğimiz 30 günde 247 Bin farklı kişi 788 Bin defa ziyaret ederek toplamda 2,4 Milyon haber okumuştur.

Alexa verilerine göre Karamandan.com; tüm siteler arasında şehrimizde 1. sırada, Türkiye'de 985. sırada, dünya genelinde ise 70,367.  sırada yer alıyor. Bu rank ile sitemiz Türkiye'de bölgesel haber siteleri arasında şehrimizde1., İçanadolu bölgesinde 2., ve Türkiye'de 6. sıraya yerleşerek erişilmesi zor bir noktaya ulaşmıştır.

Bu gurur hepimizin!

Bu noktaya gelmemizde şüphesiz en çok katkısı olan dünyanın her yerindeki Karamanlı hemşehrilerimize, köşe yazarlarımıza, personelimize, haber ajanslarımıza ve teknik olarak hizmet aldığımız kurum ve kişiler ile gönüllü olarak destek veren herkese teşekkürü borç biliriz. Bu başarı Karaman'ın, bu gurur hepimizin...ABD merkezli ve amazon.com tarafından yönetilen bir internet şirketi olan Alexa, tüm web sitelerinin web trafikleriyle ilgili bilgileri veren ve siteleri dünya geneli ve ülke sıralaması yapan bir sistemdir. Alexa'dan web sitenizin dünya genelinde ya da Türkiye'de kaçıncı sırada olduğunu görebilirsiniz. Üstelik basın yayın, devlet kurumu ya da turizm gibi kategorilerde de sıranızı tespit edebilirsiniz. Google Analytics ise Google'ın ücretsiz web site performans analizi servisidir. Burada sitenizle ilgili yüzlerce istatistiki bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitenize kaç kişi ne zaman nereden girmiş, ne kadar kalmış, hangi sayfaları gezmiş,yaşı, cinsiyeti  ve hatta kullandığı telefonun markasına varana kadar çok çeşitli bilgileri sunar. 

Okunma : 7773
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Feci Kaza! Baba Yaralı, Oğlu Hayatını Kaybetti
08 Ağustos 2020 Okunma: 18244 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9073 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 8625 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın