Karamandan.com

Karamandan.com

19 Haziran 2019 Çarşamba
En Güzel İlahileri Bizimle Dinleyin
İlahiler insanların dini duygularını ortaya koydukları müzik türü olarak dinlenmektedir.
Kategori : Yaşam
14 Ocak 2019 11:47
 
En Güzel İlahileri Bizimle Dinleyin

İlahiler insanların dini duygularını ortaya koydukları müzik türü olarak dinlenmektedir. En güzel ilahileri dinlemek için ilahi sözleri sitesiniz ziyaret ettiğinizde çok farklı bir dünyaya adım atmış olacaksınız. Sitemizde ilahileri seslendiren ünlü ses sanatçılarının en güzel albümlerini bulacaksınız. Bu albümlerin içinde yer alan tüm ilahileri yüksek ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz. İlahileri ile ünlü sanatçılar ve en çok dinlenen sanatçıların adı sitenin üst kısmında yer almaktadır. Dinlemek istediğiniz ilahiye ulaşmanız sitemiz üzerinden oldukça kolay olmaktadır. Oldukça geniş bir ilahi arşivi sitemizde sizleri beklemektedir.

İlahileri Dinleyip Sözlerine Bakın

İlahileri dinlerken bir taraftan da söylemek ve sanatçılara eşlik etmek isteyenler için ilahi sözleri hasan dursun sitemizde ilahileri dinlerken bir taraftan da sözlerini takip edebilmektesiniz. En güzel ilahi sözleri sanatçının albümünün alt kısmında sizlere sunulmaktadır. Sözlerini bilerek ilahileri dinlemek sizlere çok daha güzel bir hava katacaktır. Manevi olarak kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Sitede dinlediğiniz ilahiler ve sanatçılar hakkında düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşabileceğiniz yorum kısmı ile de siteyi ziyaret edenlerle paylaşımlarda bulunabilmektesiniz. Böylece sizinle aynı duyguları paylaşan insanlarla sitede buluşmuş olacaksınız. Sitemizde müzikli ilahiler, sözlü ilahiler yanında Kuran-ı Kerim okuyan ünlü hafızlar da bulunmaktadır. Bu birbirinden güzel sesli hafızın Kuran-ı Kerim dinletileri sizi mest edecek kadar güzeldir.

Aradığınız İlahiyi ve Sanatçıyı Burada Bulabilirsiniz

Sitede binden fazla sanatçının 20 binden fazla eseri yer almaktadır. Bu eserleri çoğu video olarak sizlere sunulmaktadır. ilahisozleri.net sitesine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan alfabetik sıralamadan aradığınızı bulmanız oldukça kolay olacaktır. Sitede sanatçıya göre ve esere göre arama yapmanız mümkündür. Böylece aradığınıza ulaşmanız çok daha kolay olmaktadır. Daha hızlı bir arama yapmak isterseniz arama çubuğundan arama yapabilmektesiniz. Site içinde yer alan videolarda sanatçıların çekmiş olduğu klipler veya programlar bulunmaktadır. Alt kısmında ise söylenen ilahinin sözleri yer almaktadır. Yerli ve yabancı binlerce ilahi sizleri sitemizde bekliyor. En güzel ve Türkiye’nin en geniş ilahi arşivi olan sitemizde aradığınız tüm ilahileri, ilahi söyleyen sanatçıları ve ilahi sözlerini bulabileceksiniz.

Okunma : 1470
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da "sarıkız" alarmı
18 Haziran 2019 Okunma: 28383 Asayiş
Karaman’da silahlı saldırıya uğrayan iki kişi yaralandı
15 Haziran 2019 Okunma: 14854 Asayiş
Karne almayı beklerken babasının vefat haberini aldı
16 Haziran 2019 Okunma: 11479 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın