Karamandan.com

Karamandan.com

07 Aralık 2019 Cumartesi
1 Milyon Kişi 51. Bölgeyi Basacak
Amerika ordusunun yıllarca üstünü örttüğü, üzerinde çeşitli senaryoların üretildiği 51.
Kategori : Dünya Gündemi
30 Temmuz 2019 22:28
 
1 Milyon Kişi 51. Bölgeyi Basacak

Amerika ordusunun yıllarca üstünü örttüğü, üzerinde çeşitli senaryoların üretildiği 51. bölgeyi, 1 milyondan fazla kişinin canlı yayında basacak.

Bölgeyi keşfetmek isteyen insanlar Facebook'ta "Bölgeyi basın, hepimizi durduramazlar" isimli bir etkinlikte buluştu ve kısa sürede  katılımcı sayısı milyonu aştı, büyük baskın 20 Eylül 2019'da canlı yayında gerçekleşecek.

ABD'nin Nevada Çölü'nde yer alan bölge, uzun süredir kamuoyundan saklanmasıyla meşhur. Bu gizem de içeride dünya dışı varlıklar olduğuyla ilgili komplo teorilerinin de önünü açmış oluyor, Bölge, birçok film ve yapıma konu olmuş, içinde uzay gemileri, gizli incelemelerin yapıldığı labaratuvarlarların olduğu konu edilmişti.

51. Bölge'nin halk tarafından istilası sırasında neler olacağını tüm dünya merak ediyor. Yaklaşık 1 milyon 250 bin kişinin katılacağı ve 1 milyondan fazla kişinin de katılmayı düşündüğü etkinlik, kafalarda birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor. 

ABD bölgeyi koruma konusunda daima hazırdır

KOnuyla ilgili konuşan ABD Hava Kuvvetleri sözcüsü Laura McAndrews; "51. Bölge, ABD Hava Kuvvetleri için açık eğitim alanıdır ve Amerikan silahlı kuvvetlerini eğittiğimiz alana herhangi birinin gelmesini istemeyiz. ABD Hava Kuvvetleri, Amerika'yı ve onun varlıklarını koruma konusunda daima hazırdır" dedi.
 

Okunma : 2537
Foto galeri
Gündem haberleri
Karamanlı kadın kocası tarafından öldürüldü
06 Aralık 2019 Okunma: 21868 Asayiş
Karaman'da büyük halı kampanyası
03 Aralık 2019 Okunma: 9511 Ekonomi
Meteoroloji saat verdi! Kar geliyor...
03 Aralık 2019 Okunma: 7998 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın