Karamandan.com

Karamandan.com

23 Haziran 2018 Cumartesi
Twitter gizlilik politikasında güncelleme yaptı
Twitter'da yaptığımız geliştirmeleri yansıtması için Gizlilik Politikamızı güncelliyoruz.
Kategori : Bilim
18 Mayıs 2017 11:23
 
Twitter gizlilik politikasında güncelleme yaptı

Twitter'da yaptığımız geliştirmeleri yansıtması için Gizlilik Politikamızı güncelliyoruz. Güncellenen politikayı baştan sona okumanı öneririz. 18 Haziran 2017 tarihinde ve sonrasında hizmetlerimizi kullanırsan, bu düzenlemeleri kabul etmiş sayılırsın. Önemli güncellemelerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:
 
Şeffaflık ve kontrol: Bilgilerine daha şeffaf şekilde erişim sağlamak ve verilerinin Twitter tarafından nasıl kullanıldığına dair daha ayrıntılı kontroller sunmak amacıyla Twitter Verilerini genişleterek yeni Kişiselleştirme ve Veri ayarlarını kullanıma açtık. Bu gelişmiş ayarlarla birlikte Twitter web tarayıcısının ”Takip Etme (Do Not Track)” ayarına bağlı çalışmayacak ve artık bu ayarı desteklemeyeceğiz.
 
Web verisi: Hizmetlerimizi geliştirmek, ayrıca reklamlar dahil sana gösterdiğimiz içeriği kişiselleştirmek için yerleştirilmiş zaman akışları gibi Twitter içeriği ile entegre olan diğer web sitelerinin verilerini saklama ve kullanma şeklimizi güncelledik. Avrupa Birliği ve Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) Üyesi ülkelerdeki kullanıcıların web sayfası ziyaret verilerini tutmuyoruz.
 
Veri paylaşımı: Kişisel olmayan, anonim olarak toplanmış ve cihaz seviyesindeki verileri nasıl paylaştığımızı güncelledik. Seçkin iş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalara göre bu veriler senin iş ortağımıza onay vermen koşuluyla ismin, e-postan veya diğer kişisel bilgilerinle ilişkilendirilebilir. Verilerinin bu iş ortaklığı anlaşmaları kapsamında paylaşılıp paylaşılmayacağını Kişiselleştirme ve Veri ayarlarında kontrol edebilirsin.
 
Tüm cihazlarında kişiselleştirme: Deneyimini kişiselleştirmek için verileri nasıl kullandığımızı açıkladık. Ayrıca Kişiselleştirme ve Veri ayarlarında Twitter'a giriş yapmak için kullanmadığın cihazlara yönelik ek kontrol sağladık.
 
Privacy Shield ve Digital Advertising Alliance: İsviçre-ABD Privacy Shield programına katılacağımızı ve Digital Advertising Alliance'ın Online Davranışsal Reklamcılık Özdenetim İlkeleri'ni benimsediğimizi duyurmak bize heyecan veriyor.
 
Twitter deneyimini, şirketimizin temel felsefesiyle ve gizliliğini koruyup savunmak konusundaki sorumluluğumuzla daha iyi örtüşecek şekilde geliştirmek üzere yaptığımız bu değişiklikleri değerli bulacağını umuyoruz. Soruların varsa, buradan bize her zaman yazabilirsin. Twitter'ı kullandığın için teşekkür ederiz!
 
-Twitter

Okunma : 1477
Gündem haberleri
Karaman'da görülen Dev Yılan Şaşırttı
19 Haziran 2018 Okunma: 28151 Yaşam
Makro Market Satıldı
22 Haziran 2018 Okunma: 12067 Gündem
Evin oturma odasına giren yılan korkuttu 
19 Haziran 2018 Okunma: 9233 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın