Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2020 Pazartesi
TÜGVA Karaman Yönetimi kararlı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi yeni nesil gençliğe ulaşıp doğru yönlendirme yapmaya kararlı.
Kategori : Teknoloji
17 Ocak 2020 16:47
 
TÜGVA Karaman Yönetimi kararlı
karaman

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi yeni nesil gençliğe ulaşıp doğru yönlendirme yapmaya kararlı.

Karamandan.com haber ofisini ziyaret ederek yeni yönetimi tanıtan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi aynı zamanda çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyarette bulunan TÜGVA Karaman İl Temsilcisi Hasan Aktaş ve beraberindeki Zihni Oğuz Simsek, Oğuz Bektaş, Beytullah Eser ve Yusuf Şahin’den oluşan heyet ile ziyarette bulunmayan Ahmet Bay, Emine Çetin, Harun Selek ve Ensar Ağca’dan oluşan yeni yönetimin görevi devraldığını söyleyen Hasan Aktaş Karaman’da gençler üzerinde etkili ve gerçekçi çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Aktaş açıklamasında; “ Yerli ve milli bir gençlik için arkadaşlarımla birlikte kolları sıvadık. Azimli ve kararlıyız. Netice odaklı somut çıktısı olan işlerle Karaman gençliğine hizmete devam ediyor. Bizden önceki yönetimde olduğu gibi biz de, değerlerimizi çocuklarımıza gençlerimize öğretmekle yükümlüyüz. Yarının bilinçli ve bilgili nesillerini yetiştirmek için çalışmaya devam edeceğiz inşallah. .

Karaman’da Ahi Osman Mah. İsmet Paşa Cad. 30. Sokak üzerinde merkezimiz var. Tüm Karamanlı gençlerimizi tanışmaya bekliyoruz. Yakın gelecekte bir de gençlik merkezi kurmayı planlıyoruz. O zaman imkânlarımız daha geniş olacak” dedi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Karamandan.com yetkilisi Âdem Kocatürk; Sizlerin bu kararlılığı bizleri de mutlu etti. Kutsal bir vazife üzerinesiniz. Çalışmalarınızda muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Okunma : 3778
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 15877 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15125 Tarım
Otomobiller kafa kafaya çarpıştı
17 Eylül 2020 Okunma: 8561 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın