Karamandan.com

Karamandan.com

18 Şubat 2020 Salı
TÜGVA Karaman Yönetimi kararlı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi yeni nesil gençliğe ulaşıp doğru yönlendirme yapmaya kararlı.
Kategori : Bilim
17 Ocak 2020 16:47
 
TÜGVA Karaman Yönetimi kararlı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi yeni nesil gençliğe ulaşıp doğru yönlendirme yapmaya kararlı.

Karamandan.com haber ofisini ziyaret ederek yeni yönetimi tanıtan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karaman Şube yönetimi aynı zamanda çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyarette bulunan TÜGVA Karaman İl Temsilcisi Hasan Aktaş ve beraberindeki Zihni Oğuz Simsek, Oğuz Bektaş, Beytullah Eser ve Yusuf Şahin’den oluşan heyet ile ziyarette bulunmayan Ahmet Bay, Emine Çetin, Harun Selek ve Ensar Ağca’dan oluşan yeni yönetimin görevi devraldığını söyleyen Hasan Aktaş Karaman’da gençler üzerinde etkili ve gerçekçi çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Aktaş açıklamasında; “ Yerli ve milli bir gençlik için arkadaşlarımla birlikte kolları sıvadık. Azimli ve kararlıyız. Netice odaklı somut çıktısı olan işlerle Karaman gençliğine hizmete devam ediyor. Bizden önceki yönetimde olduğu gibi biz de, değerlerimizi çocuklarımıza gençlerimize öğretmekle yükümlüyüz. Yarının bilinçli ve bilgili nesillerini yetiştirmek için çalışmaya devam edeceğiz inşallah. .

Karaman’da Ahi Osman Mah. İsmet Paşa Cad. 30. Sokak üzerinde merkezimiz var. Tüm Karamanlı gençlerimizi tanışmaya bekliyoruz. Yakın gelecekte bir de gençlik merkezi kurmayı planlıyoruz. O zaman imkânlarımız daha geniş olacak” dedi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Karamandan.com yetkilisi Âdem Kocatürk; Sizlerin bu kararlılığı bizleri de mutlu etti. Kutsal bir vazife üzerinesiniz. Çalışmalarınızda muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Okunma : 3050
Foto galeri
başarı
maboto
EKSPERTİZ
YARIŞMA
seç
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 17324 Gündem
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 15272 Gündem
Karaman'da silahlı magandalar dehşet saçtı
16 Şubat 2020 Okunma: 10257 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın