Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mart 2019 Çarşamba
PLASTİK BARDAK
Diğer plastik bardak üreticileri arasından kaliteli işçiliği, titiz ekibi ve ortaya çıkan dayanıklı plastik bardakları ile sıyrılan Accascup, sunduğu çeşitli bardak modelleriyle müşterilerinin ihtiyacı olan bardağı üretmeyi başarıyor.
Kategori : Bilim
12 Haziran 2018 16:04
 
PLASTİK BARDAK

Diğer plastik bardak üreticileri arasından kaliteli işçiliği, titiz ekibi ve ortaya çıkan dayanıklı plastik bardakları ile sıyrılan Accascup, sunduğu çeşitli bardak modelleriyle müşterilerinin ihtiyacı olan bardağı üretmeyi başarıyor. PET, PLA, PP VE PS’ de türlü plastik bardaklar üreten firma birinci sınıf malzemeler ve son model teknoloji ile bu işi sürdürüyor. Accascup, 12 oz, 16 oz, 20 oz ve 24 oz arasında değişen boyutlarda ürettiği bardakları ile çeşit de sunuyor. Özel baskı olarak yaptırabileceğiniz, üzerine firmanızın logosunu kaplatabileceğiniz plastik bardaklar da üreten Accascup, 8 renge kadar hizmet imkânı tanıyor. Özel baskılı plastik bardakları markanızın reklamını yapmanızı ve farkındalık yaratmanızı sağladığı için, Accascup kalite ve dayanıklılığı ile gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

PLASTİK BARDAK ÇEŞİTLERİ

·        KRİSTAL BARDAKLAR

Şeffaf yapısı ile berrak bir görünüm sağlayan kristal bardaklar sadece içecekler için değil meyveler, tatlılar, dondurmalar vb. katı gıdalar için de kullanılabilir. Kokteyller, partiler ve özel organizasyonlarda şık bir yapısı olduğu için tercih edebileceğiniz kristal bardaklar geri dönüştürülebilir ve dayanıklıdır. Gerekli kalınlıkta olan bu bardaklar sızdırmaz, çatlama ya da kırılma yapmaz. Üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanıldığı için çevreye minimum derecede zarar verir. Ana maddesi polistiren olan bu plastik bardak çeşidinin ağırlığı 8.70 gramdır. 70 mm yüksekliğe, 80 mm ağız çapına ve 50 mm taban çapına sahiptir.

·        TERMOFORM BARDAKLAR

Termoform plastik bardaklar her ne kadar sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı olsa da, sıcak içecekler için kullanmamanızda fayda var. Ne kadar kaliteli ürün ve izole sistemi kullanılsa da sıcak bir sıvı ile temasta bulunduğunda içindeki dioksin maddesi aktifleştiği için plastik bardaklar sıcak içecekler için kullanışlı değildir.

ACCASCUP’UN DEĞERLERİ

·        KALİTE

Kaliteyi başarıya giden yol olarak gören Accascup, birinci sınıf malzemeler ve son model teknoloji ile lider bir plastik bardak üreticisidir.

·        İŞ BİRLİĞİ

Ekibinde güven ve saygının hâkim olduğu, iş birliği ile hareket eden bir markadır.

·        FARK YARATMAK

Yaratıcı fikirler ve hayal gücü ile her gün daha iyiye gitmeyi amaçlayan idealist bir firmadır.

·        DÜRÜSTLÜK VE SAMİMİYET

İş ortaklarına ve topluma karşı dürüst ve samimi bir tutuma sahiptir.

 

 

 

 

Okunma : 1031
Foto galeri
Gündem haberleri
Otomobil beton bariyere çarptı: 2 ölü 1 yaralı
16 Mart 2019 Okunma: 15126 Asayiş
Talihsiz genç hayatını kaybetti
16 Mart 2019 Okunma: 14776 Asayiş
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10500 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın