Karamandan.com

Karamandan.com

26 Eylül 2018 Çarşamba
Kararlı ve Karadağlı Olmanın Tam Zamanı
Özel Karadağ Anadolu Lisesi ailesi olarak önceki yıllarda gösterdiğimiz başarıları sürdürmeye devam ediyoruz.
Kategori : Eğitim
12 Ağustos 2018 00:20
 
Kararlı ve Karadağlı Olmanın Tam Zamanı

Özel Karadağ Anadolu Lisesi ailesi olarak önceki yıllarda gösterdiğimiz başarıları sürdürmeye devam ediyoruz. 

YKS başarıları ile Karaman eğitimindeki liderliğini sürdüren kurumumuzun başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyoruz. 

2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılında Türkiye 24. çıkaran okulumuz 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılında ’da KARAMAN 1.’si Türkiye 317.’si çıkarmıştır. Bu yıl açıklanan sonuçlar arasında birçok öğrencimiz, Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislik Fakültelerine girecek puanı almışlardır. Aynı zamanda, geçen yıl mezun olan öğrencilerimizde girdikleri sınavda ilk 500 içerisinde yer alan ve çeşitli dereceler elde eden öğrencilerimizde bizleri bir kez daha gururlandırmıştır. Okulumuz akademik başarısını bir kez daha gözler önüne sermiştir. 

Amacı eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten, geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, tam öğrenme kuralıyla kendini geliştirmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmek olan okulumuzda başarılarımız her geçen yıl artarak devam ediyor. Bu başarıda başta Yönetim Kurulumuz, Kurucu Müdürümüz, İdari Kadromuz, Kıymetli Öğretmenlerimiz, Okulumuzun bütün işlerine koşturan personelimize ve öğrencilerimizi bir yıl boyunca hiçbir sorun yaşatmadan okula getirip götüren servis şoförü arkadaşlara teşekkürleri bir borç biliriz. Emeği geçen herkese Teşekkür ederiz.

Kararlı ve Karadağlı Olmak Her Zaman Ayrıcalıktır.

Tercih dönemlerinde sonlara doğru yaklaşmışken iyi seçim yaparak iyi bir üniversiteye gitmek öğrencilerimizin hakkıdır. Bu konuda okulumuzda tüm halkımız için deneyimli Rehber Öğretmenlerimiz sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Okulumuza gelip yapılacak tercihler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Özel Karadağ Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimize çıkacakları bu yolda başarılar diliyoruz.

Okunma : 1494
Foto galeri
gultes c6
Aktekke
isabet
GÜNEY EMLAK
Gündem haberleri
Zengen Yolunda Ölümlü Kaza
23 Eylül 2018 Okunma: 14814 Asayiş
Karamanlıların hafta sonu su mesaisi
22 Eylül 2018 Okunma: 8782 Yaşam
Ölü taklidi yaparak elinden kurtulduğu katilin bulunmasını istiyor
22 Eylül 2018 Okunma: 8321 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın