Türkiye Güvenli Değil , Olağan Üstü Hal | Karamandan.com - Karaman Haber

Türkiye Güvenli Değil , Olağan Üstü Hal | Karamandan.com - Karaman Haber

25 Eylül 2020 Cuma
Türkiye Güvenli Değil , Olağan Üstü Hal

Geçtiğimiz günlerde sözde ana muhalefet partisinin başındaki zat bildiğiniz üzere sözde adalet yürüyüşü yaptı, gördüğümüz fotoğraf o ki içerdeki ne kadar vatan millet ve devlet düşmanları var ise hepsiyle kol kola girdi, bu Türk siyasi tarihinin ve demokrasisinin kara bir lekesi olarak tarihe geçti.

Ne acıdır ki Ülkesini Almanya ya şikayet ederken, Türkiye güvenli bir Ülke değil , Can ve Mal güvenliği yoktur gibi bir cümle söyledi, şimdi buradan sormak lazım ki, Ankaradan İstanbula kadar yürürken seni koruyan ve yürüyüşünde emniyetini sağlayan Türkiye Cumhuriyetinin güvenlik güçleri değimliydi ? Elinizde ki ADALET pankartları Taşırken bu arayışı Terör örgütleriyle bir araya gelmek Büyük Türk Milletini düşmanlarından Adalet istemek içinmi kullandınız.

Buradan bu Ülkenin bir vatandaşı Olarak, Sayın Kılıçtaroğlu nun elindeki taşıdığı pankarta katılıyorum, Adalet bakanlığımıza sesleniyorum, bu ülkeye zarar veren herkim varsa derhal soruşturma açılması ve Türk adaletinin önünde hesap vermesi gerekiyor.

Bir türk vatandaşı olarak bizler güvenliğimizden ve adalet sisteminden şikayetci değiliz, EVET Türkiye güvenli değil, kime güvenli değil ? bu güne kadar bu milletin ekmeğini yemiş ve devletini arkadan hançerlemiş terör örgütleri ve onun uzantıları için hiç güvenli değil!!

Bundan bizim bir şikayetimiz vatandaş olarak yoktur, Güvenliğimiz ve özgürlüğümüz hiç olmadığı kadar güvence altındadır.

Allahın hikmetinden sual olunmaz derler, cenabı Mevla şer gibi gördüğümüz şeylerden hayr çıkartmıştır, herkesin gerçek yüzü açık seçik ortaya dökülmüştür , içimizdeki düşmanlar ve dışarıdaki düşmanlar bir araya gelmişler topyekün savaş açmışlardır, yeni bir haçlı seferi başlamıştır.

Unuttukları bir şey varki biz bu senaryoyu daha önce defalarca seyrettik, binlerce yıllık geçmişe bakarsanız sonuç ortadadır.Yine aynı akibet sizleri bekliyor.

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seslenmek istiyorum

Siz bu milletin gönüllerinin sözcüsü oldunuz, Al bayrağımızı yere düşürmediniz, 50 yıldır avrupanın kapısında beklerken boşuna zaman kaybettik, biliyorum ki sizde bu topluluğa girmeyi istemiyorsunuz bu güne kadar bazı kanun maddelerini çıkartmak için hep Avrupa birliği uyumu dediniz ve bahane ettiniz, birçok yasayı da bu sayede çıkarttınız, şimdi görüyoruz ki devletin bütün kurumları sizin söyleminizle Yerli ve Milli oldu, dik duruşunuzu her zaman ki gibi göstereceğinize şüphemiz yoktur.

Her şey açık ve seçik delilleriyle ordada iken Batı ve ABD terör örgütleri vasıtasıyla hertürlü ülkemize savaş açmışken bizim halen daha Avrupa birliği dememiz ne inancımıza nede itikatımıza yakışmamaktadır, biz millet olarak bir ve beraber olduğumuz müddetçe Allahın izni ve inayetiyle hiçbir güç bizi yenemez ve Allahtan başka hiç kimseyede muhtaç değiliz.

Sözlerime burada son verirken , selam olsun bu millet ve aziz vatan için mücadele eden yüce Türk milleti mensuplarına

Hepinize saygı ve sevgilerimle …

Okunma : 4603