İnce Siyaset…! | Karamandan.com - Karaman Haber

İnce Siyaset…! | Karamandan.com - Karaman Haber

22 Eylül 2020 Salı
İnce Siyaset…!

Seçime sayılı günler kala ülkemiz siyaseti her zamankinden daha fazla aktif ve heyecanlı bir şekilde partiler arası yarışma devam ediyor.
Öncelikle 24 haziran seçimleri milletimize ve tüm İslam alemi ve mazlumlara hayr getirmesini temenni ediyorum .

Bu seçim diğer seçimlerden farklı olarak yeni bir sisteme başlangıç ve önümüzdeki yıllarda ülke geleceğini etkileyecek bir seçim olması münasebetiyle çok büyük önem arz etmektedir.

Atacağım her oy bağımsızlığımıza verilecek yada esaretimize verilecek bir oy olarak tarihe geçecektir.

Alışık olduğumuz seçim öncesi vaadler bu seçimdede yine sahne almaktadır,burada ki terk fark siyasilerin dilinden bir tarafta 5 benzemezin bir araya gelmesi diğer taraftan milli ve manevi değerlere sahip Ak Parti MHP ve BBP nin bir araya gelmesiyle iki cepheli bir seçimin yapılmasıdır.
Cumhur ittifakı yapacaklarını değil yaptığı icraatleri anlatırken millet ittifakının hiçbir projesi olmadığı için mevcut yapılanları , yıkmakla satmakla önünü kapatmakla halkın önüne çıkması bir vatandaş olarak beni üzmektedir.

Gönül isterdiki içinde bulunduğumuz konjoktür göz önüne alınarak , içte ve dışta 7 düvele karşı her alanda savaş verirken tıpkı 15 temmuz 2016 da hain darbe girişimine maruz kaldığımızda , istisnalar hariç , canımızı düşmana karşı siper etmişken , şu an içinde bulunduğumuz saldırılara karşı yine tek yürek olalım.

Millet ittifakı içindeki partilerden bir tanesi merhum Necmettin Erbakan hocamın partisi , merhum Erbakan hayatı boyunca kapitalizm sosyalizim Siyonizm le mücadele ile geçmiş, her alanda milli görüş tezini savunmuş ülkenin menfaatleri için hayatını vakf etmiştir, şu an mevcut partisine mezarında kemikleri sızlamaktadır. 

Diğer partileri anlatmaya gerek yok hepimiz yakından idolojik görüşlerini ve hayata bakışlarını biliyor ve görüyoruz, kimisi TRT Yi satıyor kimi Sarayı satmak için emlakcı arıyor,Kahraman türk ordusunun en şerefli komutanlarından birinin apoletlerini söküyor, kimi 3. Hava limanını kapatıyor, kimi kanal istanbulu iptal ediyor, Allah aşkına insana sorarlar ya hu yapacağınız projeleriniz nedir ? bu güne kadar bu memlekete bir çivi çaktınızmı ?sadece şunu diyorum  biraz EDEP YA HU İnanıyorum ki Pazar akşamı ilk turda bu seçim cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak , ülkemizin geleceğe daha emin adımlarla yürüyecektir. Milli ve yerli bir yönetim iş başında olacaktır. Tahminim o ki %57-58 bandında bir oranla Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlık koltuğuna oturacaktır, kuracağı hükümet gerek meclis içinden yada dışından olacaktır, burada bir konuya değinmek istiyorum , Sayın Cumhurbaşkanımız  meclis dışından hükümete alacağı kişilere bakarken , bu memleketin nadide insanlarından biri olan , Dünyada kendini kanıtlamış liyakat sahibi bir insanımız var, O da Üstad, prof:Doktor Haydar Baş beyefendi , mutlaka bu insanımızın ülke kalkınması ve daha ileri taşınmasında fikirlerinin alınması , engin bilgilerinden yararlanılması gerektiğini düşünüyorum.

Allah bu vatana hizmet eden herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah , bu duygu ve düşüncelerle  yazıma son verirken , niyet hayır akibet hayr diyorum  HOŞCAKALIN 
 

Okunma : 3405