Ekonomik Cihad ve Milli Mücadele | Karamandan.com - Karaman Haber

Ekonomik Cihad ve Milli Mücadele | Karamandan.com - Karaman Haber

22 Eylül 2020 Salı
Ekonomik Cihad ve Milli Mücadele

Geçmişimize baktığımız zaman tarih sayfasında iki ana mücadele müşahede etmekteyiz, bu insanlığın yaratıldığı ilk günden bu güne kadar ve kıyamete kadar sürüp gelen bir mücadeledir, Hz. Adem den başlayan bu HAK ve BATIL mücadelesi günümüzde bütün enstrümanlarıyla devam etmektedir.

15 temmuz hain ve alçak darbe girişiminin ardından, darbenin ardındaki güçlerin maskesi yere düşmüş, şapka düşmüş ve kel görünmüştür, batıl olan şeytani güçler topla tüfekle saldırmış bu aziz vatanın evlatları, tıpkı çanakkalede sakaryada dumlupınarda göğsünü kurşuna siper etmiş vatanını canı pahasına müdafa etmiştir. Bu millet hiçbir zaman bağımsızlığından ödün vermemiş, Allahtan başka hiçbir gücün önünde eğilmemiştir.

Biz vatanımızı korumak işgal den kurtarmak için millet olarak, canımızla malımızla sözümüzle maneviyatımızla her alanda müdafa etmiş, vatan topraklarını küffara çiğnetmemişiz.

Daha önce perde arkasından ülkemize saldırıda bulunan Amerika ve İsrail merkezli güçler şu an açık ve seçik hasmane tutum içerisine girmiş döviz kuru üzerinden türk ekonomisini çökertip ekonomik ve siyasi olarak ülkemizi istila etmeye çalışmaktadır, şu an bu şer gibi gözüksede tıpkı 15 temmuz da olduğu gibi bizim için akibet hayır olacaktır. 2019 yılı ülkemiz ve İslam alemi için çok önemli bir yıl olacaktır.

Şimdi bu açık savaşta canımızla malımızla maneviyatımızla cihad etmek her Türk vatandaşı ve müslümana farzdır.biz bayrağımızı indirtmeyiz ezanımızı dindirtmeyizbu vatanı asla kimseye vermeyiz,bunun bedeli ne ise gerek devlet gerek millet olarak ödemeye hazırız.

Millet olarak yapmamız gereken tek şey millet ve devlet olarak el ele verip bu meselenin üstesinden gelmektir.Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın çağrısına kulak verip varsa döviz birikimimiz bozdurmamız ve kesinlikle bankalardan döviz almamamız gerekmektedir.ithal gelen ürünleri kullanmayalım mümkünse yerli ürünlere yönelelim , topyekün Miili mücadelenin içinde olalım .

Devlet olarak dış ticaretimizde Ülkelerin milli parası ile ticaret yapıp döviz baskısından kurtulmanın çaresine acil olarak geçmemiz elzemdir.bu konuda gerek Rusya Çin iran gibi ülkelerden olumlu gelişmeler yaşandığını görmekteyiz, siyasi irade vakit kaybetmeden biran önce bu adımı atmalı , ABD Kağıt parçasını tuvalet kağıdı olarak İade etmeliyiz, zaten şu an ABD ekonomisi batmış durumda eğer biz bunu yapabilirsek, dünya düzeni değişecek yeryüzünde yeni bir Adil düzen kurulucaktır.

Hiç endişeniz olmasın bunu başaracağız inşallah, Allah her şeye hakimdir, zafer onun katındadır, elbette onun dediği olur , biz yarın refaha kavuşur bu savaştan çıkarız, burada önemli olan bizim bu Milli mücadelede hangi tarafta durduğumuz önemlidir. Allah hakkı HAK bilip Batılı Batıl bilip yaşayanlardan, yaşayıpta idrak edenlerden eylesin.

Okunma : 4935